Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok, akkor is...

A balliberálisok, akkor is tüntetnének a "szabad oktatásért", hogyha nem egy olyan intézményről lenne szó, mint a CEU?

Figyelt kérdés

A jó múltkor az Index is megírta és nem tévedett benne,hogy a CEU,a magyarországi liberális szubkultúra ékköve, koronája.


Emiatt is van,hogy a balliberálisok, meg a velük rokonszenvezők tüntettek mellette.


Na, de mi lenne,ha a CEU nem ilyen jellegű intézmény lenne?

Mondjuk nem Soros lenne a tulajdonosa,hanem Donald Trump.

Aztán,büfé-ruhatáros migránssimogató képző helyett, büfé-ruhatár migrációellenes képző lenne, gendertudományok helyett, annak az ellentétével.

És a fő ideológia nem a nyitott társadalom lenne,hanem az ellentéte.



Akkor is tüntetnének a bezáratása ellen a szabad oktatás nevében?

Vagy,akkor a "csőcselék intézménye" megnevezést kapná?



2017. ápr. 30. 18:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hiszen Ákos esetében is kiálltak a szabad véleménnyilvánítás mellet. A CEU -s tüntetéseken pedig a nem csak a Lex Ceu ellen szólaltak fel, hanem a 888 politikai okokból történő letiltása ellen is.
2017. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Feltehetőleg igen, de egy ilyen intézménynek amúgy sem mennének neki. A szabad, liberális, gondolkodó embereket képző egyetemek a diktatúrák ellenségei, birkaneveldét minek bántanának?


A 888 meg él és virul, nem tudom honnan hallucinálta #1 hogy letiltották.

2017. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%

"Aztán,büfé-ruhatáros migránssimogató képző helyett"

Te nem tudod mit beszélsz, csak a kormánypropagandát szajkózod.

2017. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Kedves kérdező,nem csak a CEU ről van szó hanem a felsőoktatásról...ezért nem "haladunk" sehova...

2017. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb embernek nem sok fogalma volt róla, mi az a CEU. Én is a lex CEU kapcsán hallottam róla először. Szóval az, hogy a CEU a "liberális szubkultúra ékköve, koronája" lenne, teljesen nevetséges.


"Mondjuk nem Soros lenne a tulajdonosa,hanem Donald Trump."


Ez mondjuk csak azért vicces, mert Donald Trumpnak volt egyeteme. "Egyeteme". Egy Trump University nevű nagyszabású csalást működtetett, ami tervszerűen félrevezette és meglopta a diákokat. Trump 25.000.000 dollárt fizetett, hogy ejtsék az ügyet.

Ellenben Soros egyeteme egy olcsó alternatívát nyújt pl. amerikaiaknak, akik nem tudják kifizetni az ottani díjakat. Nemzetközileg elismert, és minőségi egyetem.


És nektek Trump a nagy megváltó, míg Soros maga az ördög. Sokat elmond rólatok.

2017. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

Muszáj neked mindig ballibsizni és migrássimogatózni?

Mit képzelsz magadról, ki vagy te?

Nyomod a gyűlöletkeltő propagandát, vagy mi bajod, miért gyűlölöd azokat, akik tüntetni mernek a CEU-ért?

És hogy jön a CEU-hoz a "migránssimogató képzés"?

Nálad mit jelent a "migránssimogató képzés"?

Mondd már el nekem!

P R O V O K Á T O R ! ! !

2017. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a CEU, nem a "magyar liberális szubkultúra ékköve, koronája", sőt, az ismertségéért is a kormány tette a legtöbbet, még ha nem is ez volt a szándéka...
2017. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Aprócska pontosítás. Még csak többségben sem voltak a balliberálisok, tehát nem ők tüntettek. A tüntetésben a CEU egy jelkép volt, mégpedig a felsőoktatás autonómiájának megszüntetése elleni fellépés.

A további szöveg elárulja a kérdező elfogultságát, propagandaszövegét, de legfőképpen kultúrája szintjét. Azon a szinten semmit sem lehet megérteni, hát még, ha szándék sincs rá. Hamis sugallatra, téves kérdésre nem érdemes reagálni.

2017. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem a CEU a lényeg drágám. Hanem legfőképp hogy megmutassuk hogy mit gondolunk azokról akik szeretnek megalázni.
2017. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Válaszolok egyenesen, a CEU mellett is tüntettem, de tüntetnék a BME, az ELTE, a Corvinus és bármelyik nevesebb magyar egyetem mellett is.


Azért ez a mondat kicsit erős volt: "Mondjuk nem Soros lenne a tulajdonosa,hanem Donald Trump. " Trump nem az a típus, ő a kaszinókat szereti, meg a hoteleket, nyaralókat, irodaházakat.


A másik ferdítésed: a CEU nem "migránssimogató képző". Senki nem mondja meg neked ott mit gondolj. A kormány egyes tagjai miért a CEU-n doktoráltak akkor? Tanítanak ott normális értelmes gazdasági dolgokat is, ha nem tűnt volna fel.


Ha egy egyetem direkt "migrációellenes képző lenne" azt nem tudom hogyan kellene elképzelni.

2017. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!