Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg vannak emberek, akik...

Tényleg vannak emberek, akik még hisznek a jobbikban? 180°ot fordultak. Ezért Novákot, aki tényleg jobbikos. Kivágták. Tényleg ennyire vakok vagytok? A jobbik lassan szánalmasabb mint némelyik baloldali párt.

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Jajj dehogy vagyunk vakok, tisztában vagyunk vele, hogy csak a jobbiktól rettegők terjesztenek ilyen ökörségeket.
2017. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rettegjek? Mitől?? 4-5 év vonulgattak mint a nácik,ma meg kutyát,macskát simogatnak. Lehet az ilyet komolyan venni? :D
2017. máj. 1. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Miben mutatkozik meg, hogy simogatnak kutyát, macskát? Valami hiteles forrás és érv?
2017. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem elég lesz. Kicsit tájékozódj jobban.. :)

2017. máj. 1. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

Én jobboldali, radikális vagyok, és természetesen igazi konzervatív.


Vágyam Magyarországot igazán magyarrá tenni, ahol egyformán osztják az igazságot magyarnak, cigánynak, zsidónak, ahol az ember nyugodtan rakhat mérget a borába, vagy vezethet áramot a belső kerítésébe, mert nem kell attól tartania, hogy a tolvaj halálának esetén börtönbe kerül.


Vágyaim közé tartózik Nagy Magyarország feltámasztása, ahol a románok, szlovákok, szerbek, németek,szlovénok, ukránok, horvátok sokkal szabadabban élnek mint jelenlegi országhatáraik között.


Vágyam a Magyar Királyság feltámasztása, mivel a jelenlegi államforma bizonyította életképtelenségét. Nem rajongok a Habsburgokért, de alattuk sokkal szebb és biztosabb hely volt Közép-Európa. Nem hiszem, hogy tévedek, ha azt mondom, Magyar Királyság nélkül nincs Nagy Magyarország, Magyar Királyság pedig nem létezhet a Habsburgok nélkül. Nem mondom azt, hogy a jelenlegi Habsburgok alkalmasak egy birodalom vezetésére, de ha lesz egy karizmatikus Habsburg vezető, én tiszta szívből mellé fogok állni, akkor is, ha annak az álma egy új Osztrák-Magyar Monarchia lenne.


Igazságot Magyarországnak, éljen a király, éljen a császár.

2017. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Na jó :D Megcsináltad a napom. Hangosan felröhögtem google linken :D
2017. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudod,én meg a magad fajta agyhalottakon röhögök fel,aki ennyire képtelen a gondolkodásra. :) Elhisz egy álmesét egy ál pártnak,aki egy olyannal sgövetkezik,aki 3-4 év elakart számoltatni. :) A 3ik válaszolóval 90-95%ban egyet értek. Na de nem baj. A mahad fajta agymosott birka is kell az országnak. Az ilyenekből gazdagodnak meg jó sokan. ;)
2017. máj. 1. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
#2: Na de, miért foglalkozol ennyire vele, ha komolytalan párt?
2017. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Fidesznek is megvolt a maga nagy fordulata, meg lesz is még, ha a helyzet úgy hozza.
2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
#7: Azért azt remélem tudod, hogy az "álpárt" prototípusa, a KDNP.
2017. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!