Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam mire fel osztogatja...

Az állam mire fel osztogatja és emeli a nyugdíjat ha én egy fillért nem fogok látni?

Figyelt kérdés

Nem igazságtalan, hogy ugyanúgy le kell dolgotnom az életem, de abból kell majd élnem amit félreteszek.... abból amiből már eleve csomó adót levonnak.

Erre a kormánynak van pofája erzsébet utalványt osztogatni meg nyugdíjat emelni. A szavazati jog miért nem csak a dolgozó és adózó embernek jár?



2017. máj. 3. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy el hidd már hogy nem lesz nyugdíjad vagy más juttatásod, egyrészt átlag melós nem tud annyit félretenni aktív éveiben amiből, nyugdíjas korában akár autót fenntart, számlát fizet, gyógyszerre költ, mert most akinek annyi a nyugdíja amennyiért én dolgozom(140-150e) azokat ebből kihozza jelenleg.


Bocs hogy eltértem a témától, de választás jön, ilyenkor igyekszik a naplopó mocsok fidesz, nálunk hosszú métereken át marják az aszfaltot, ugyanebben az időben pedig parkosítanak a városközpontban... Ilyenek az elmúlt 5-10 évben nem voltak errefelé, pedig a közel lakom egy nevezetességhez, van vár a közelben, szóval külföldiek is járnak erre...

2017. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lenne nyugdíjad? Tőled is vonják a nyugdíjjárulékot, nem hiszem, hogy a nyugdíj megszünik majd.
2017. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szenes43 ***** válasza:
34%
Azok a őseink meg azoknak utódaik akik még "élvezik" az Erzsébet utalványt meg az "emelt" nyugdíjat 2x újjáépítették Budapestet. 1945-48.-ban és 1956.-ban. Utána annyi működő gyárat,üzemet, működő mezőgazdaságot építettek fel 1989.ig hogy privatizációnak csúfolt hazai és külföldi "urak" kirázták az országot mint majom a tarisznyát. Azóta abból osztogatnak a jó barátoknak amit az EU. ideutal. Az Erzsébet utalvány az asztalról lehullott morzsa a 100 leggazdagabb magyar pénzéhez képest.
2017. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A mai nyugdíjasok is eltartották annak idején az akkori nyugdíjasokat. Egyébként,ha a dolgozó és adózó emberek felemelnék a seggüket választáskor, nem a nyugdíjasok "döntenének". Mondjuk szerintem, most sem.
2017. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!