Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444 miért nem cikkez arról,...

A 444 miért nem cikkez arról, hogy a magyar u17-es válogatott a korosztályos EB-n 3-2-re győzte le a francia u17-es válogatottat, akik olyan csapatokban játszanak, mint a Lyon vagy a PSG?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 18:12
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Lacazette,Tolisso,Cornet,Touré,Mendy,Sidiibé,Aréola,Matuidi,Dembélé,Griezmann,Lloris,Mbappé,Bakayoko,Lemar,Kurzawa,Evra,Koscyelni,Kimpempe,Benzema,Nasri,Valbuena és még sorolhatnám mennyi sztárt nevelt és nevel ki Franciaország. Ehhez képest, Magyarországnak csak 7 játékosa (Balogh,Sallai,Nagy,Lang,Gulácsi,Bogdán,Szalai) játszanak a top 5 ligákban. Nagyon értesz a focihoz.
2017. máj. 3. 20:40
 22/33 kovpet ***** válasza:

"Európa legjobb utánpótlás csapatát"


Miért, ezek azok? Én nem tudtam. Lehet, hogy ők sem. Írd meg nekik, hátha. Gondolom, rendszeresen olvasod őket, hogy ennyire érdekel, hogy miről írnak és miről nem, tehát egy nyelvet beszélsz velük, érteni fogják, amit írsz.

2017. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Bár,azon nagyon nevettem,amikor egész éjszaka arról közvetítettek,hogy 10 ezer ember kiment síppal fütyülni az utcára :D
2017. máj. 3. 20:45
 24/33 anonim ***** válasza:
94%
Azt se hozták le, hogy az U-19-es floorball válogatott 10-1-re verték meg az USA-t. Ezt se hozták le és szerintem nem véletlenül.
2017. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
10nek üzenem, hogy nem azért mert leszerepeltek a többiek nem érdemelnek meg egy újságszeletet, sőt meg is érdemlék , hogy lehozzák ezt. Csak annyit akarok mondani, hogy komoly következtetést nem kell levonni ebből. Egyéniségeink legyenek ne jó U csapataink
2017. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Ne etessétek már!
2017. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan szeretem a focit, de nem kellene egy korosztályos EB-n elért győzelemmel különösebben foglalkozni. Majd inkább akkor, ha "felnőve" is képesek lesznek hasonló eredményekre.
2017. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

nso.hu megírta.

444-et meg ne olvass, mert attól csal elhülyülsz! nézd csak meg a többi hülyét... na ugye!

2017. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
#16 Agyatlan libsizésen kívül lesz érv is majd valamikor?
2017. máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
84%
Azon miért vagy meglepődve, hogy a nagyválogatott eredményének van hírértéke, ennek meg kevésbé?.Van u19, u21, meg még a franc tudja, hogy hány korosztály. A lényeg az, hogy felnőve, a nagyválogatottban mire lrsznek.képrsek
2017. máj. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!