Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összefüggésbe hozható a...

Összefüggésbe hozható a HAARP-al & Sorossal a magyarországot érő természeti katasztrófák?

Figyelt kérdés

A minap szólat fel Orbán az EU-ban és védte meg az országot, szóban megerősítette, hogy nem enged a nyugati nyomásnak semmilyen téren (migránsok, rezsi stb...) megjelent soros is, akinek az egyetemét CEU törvények nem betartása miatt pillanatnyilag felfüggesztették. Erre ma tavasz kellős közepén jégeső volt, ami ilyenkor nem szokott előfordulni. Lehet elverte a szőlőt és más termést ezzel tönkretéve a mezőgazdaságot. Vajon lehet ezt a HAARP-al okozták a háttérhatalmak bosszúból vagy kényszerítőleg?


Igazából az utóbbi években elég sok természeti katasztrófa súlytja az országot és mint ismert fizikából a HAARP-al ezeket elég jól ki lehet vitelezni. Azt hogy ezt csinálnák a HAARP-al természetesen tagadják, azt viszont nem hogy kivitelezhető. A 2000-es években, amikor nagyon jó nyugati bábkormányok voltak (I.Orbán kormány is ilyen volt meg az összes szoci,lib) nem voltak ilyen szélsőséges időjárási katasztrófák, mint jégeső, pedig elvileg ugyanúgy globális felmelegedés volt akkor is. Volt hogy évekig alig esett. Olvastam, hogy korábban voltunk a haarp célkeresztjében [link] lehet most is abban vagyunk?


2017. máj. 3. 19:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

7#

"Igen, utána meg az EU fizeti a természeti károkért a segélyt. "


Most hogy mondod, ezzel akarják bedönteni az eurót, és megalakulhat az európai egyesült állmok, mint USA bábkormánya. :D

2017. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Orbán enged a nyomásnak. Csak itthon nem ezt mondja. A HAARP pedig egy hülyeség, amiről a fizikában nem is hallhattál. Értelmes ember nem hisz benne.

Szélsőséges időjárás mindig is volt. 1961-nem akkora hó volt, hogy nem tudtam kimenni a temetőbe márc. 19.-én.

2017. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2017. máj. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

,,A 2000-es években, amikor nagyon jó nyugati bábkormányok voltak (I.Orbán kormány is ilyen volt meg az összes szoci,lib) nem voltak ilyen szélsőséges időjárási katasztrófák, mint jégeső, pedig elvileg ugyanúgy globális felmelegedés volt akkor is."

Nem voltak ilyen szélsőséges időjárási katasztrófák? Voltak ettől sokkal durvábbak is. Máig emlékszek mikor a 2000-es évek elején Sajóbábonyba nyaraltam nagynénémnél és NYÁR KÖZEPÉN olyan jégeső esett, hogy szánkózni lehetett a jégben. Az útról lapátolták a jeget, hogy tudjanak közlekedni az autók.

2017. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
3%

szerinted miért van ennyire szar idő egész áprilisban meg májusban? márciusban volt négy nap igazán jó idő, de ennyi, áprilisban hó esett

még most május 26-án is be kell kapcsolnom magam mellett a szobában a hősugárzót (igaz csak közepes fokozaton)?


egymás után érzik rosszul magukat az idősebb emberek és halnak meg a hirtelen időváltozásra

2017. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

"szerinted miért van ennyire szar idő egész áprilisban meg májusban?"

Mint minden tavasszal?


"egymás után érzik rosszul magukat az idősebb emberek és halnak meg a hirtelen időváltozásra"

Lol, és ezt te tényleg el is hiszed?

2017. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szerintem putyin volt és orbán, mert gyűlölik a magyar munkásosztályt
2017. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Tuti, hogy nem a HAARP, hiszen azt a te agyadra állították ostobásító programmal. Tuti, hogy a gyíkemberek voltak, és azér, mer hát nálunk van a Föld szívcsakrája, és így rögtön ki lehet nyiffantani az egész bolygót.

Még nem döntötték el, hogy az emberiség kihalása után sajátjaikkal népesítik be a bolygónkat, vagy felrobbantják, hogy űrsztrádát építsenek. Mindenesetre az IMF-től nem kevés pénzt bezsebelnek, amit a terv elkészítésére fordítanak.

Onnan tudom, hogy Soros elszólta magát, amikor hullarészegen összehányta a cipőmet, miközben hazakísértem. Tudod, hogy bánatában mennyit ivott a lex CEU miatt?! Megesne rajta a szíved!

2017. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A Magyarországot érő természeti katasztrófák a klímaváltozással, globális felmelegedéssel hozható összefüggésbe.

Olvass utána, jobb lesz: [link]

2017. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

" egymás után érzik rosszul magukat az idősebb emberek és halnak meg a hirtelen időváltozásra "

Itt van a pont!


És most ezt rá lehet fogni a virusra.

2020. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!