Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek. Miért szavaztatok...

Fideszesek. Miért szavaztatok a Fideszre? Miért vagytok Fidesz szimpatizánsok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 00:26
1 2
 1/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
30%
Rühellem a fityiszt. De az egykulcsos adó jó. Engem meg a lóvé érdekel, a többit lesz*rom.
2017. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok Fideszes, de meg tudom érteni a Fideszes ismerőseimet. Hogy megértsük, miért engedi a nép a szabadrablást, elég ránéznünk az ellenzékre. Alapvetően három féle ellenzék van:


1. A balliberálisok: Ők felszálnának a nyugati világ felé tartó Titanicra. Illegálisan bevándorló dzsihádistákat simogatnak, egyoldalúan eu és nyugatpártiak, valamint a feminizmus örületét szeretnék ránkeröltetni.


2. A Jobbik: Ők normálisabbak, de túlságosan ellenségesen viszonyulnak a kisebbséghez. Különösen a zsidókhoz való (néppártosodás előtti) viszonyukkal van a probléma, a cigánykérdést nagyjából helyesen kezelik. Másik probléma a Jobbikkal, hogy hatalomra kerülésük tönkretenné a kapcsolatunkat mind a nyugati világgal, mind az oroszokkal, ami az amúgy is rosszul álló gazdaságunkon nem segítene.


3. A kommunisták(mszp): Ez egy megbukott ideológia. Már mások kielemezték. A magyar nép inkább be szeretné fejezni a rendszerváltást.


A Fidesz ezekkel szemben egy olyan ideológiát kínál, amivel lehet azonosulni. Cserébe el kell fogadni a szabadrablást, ami nekem nem megy, de másoknak igen.

2017. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
A fidesz szavazok 50%-a külföldőn élő magyar, ők meg telibe szarják az egészet, itt meg senki se fog válaszolni neked miért szavazott rá. De kb annyi, hogy túlságosan manipulálhatóak, iskolázatlanok és agyhalottak.
2017. máj. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
3: Én 2010 -ben még a Fideszre szavaztam.
2017. máj. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És megérte?
2017. máj. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem, de azért jobban jártunk vele, mint a balliberálisokkal.
2017. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Azért,mert nem szeretnek adózni.

Itt most a gazdagokra gondolok.


A szegény fidesz szavazók szimplán ostobák,nekik elég a képzeletbeli ellenségtől valami védelem..

2017. máj. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1:

Én is jól járok az egykulcsossal, csakhogy multinál dolgozok, ráadásul a Fideszes tahók által felfoghatatpan szektorban, bármikor megvédhetik nem csak a munkahelyem, hanem az egész ágazatot. Ha nem a haveri rendszerben dolgozol, akkor eléggé rövidlátás kell ahhoz, hogy azt gondold, csak mert egykulcsos adó van, jobban fogsz járni jól keresőként.

2017. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

"A kommunisták(mszp): Ez egy megbukott ideológia. Már mások kielemezték. A magyar nép inkább be szeretné fejezni a rendszerváltást."

A fidesz is ugyan úgy MSZMP utód párt. Ez nem érv.

2017. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ezeket a kérdéseket azért írjátok ki, hogy utána lehülyézhessetek és lepontozhassátok a válaszomat? Nem csoda, hogy rajtam kívül mások nem válaszoltak.
2017. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!