Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi annak az oka, hogy habár...

Mi annak az oka, hogy habár országos szinten nagyon népszerű a fidesz (én is fideszes vagyok) azonban úgy látom a kérdésemre adott válaszokból hogy itt az ellenzékiek sokkal többen vannak? Ez véletlen műve? Az ellenzékiek közül melyik párt a kedvenc?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem a véletlen műve. Ha felmész a Facebookra vagy bárhova, ott is elsöprő többségben leszenk akik rühellik a fideszt. Az origon, a pártoldalon is azért tiltották le a kommentelést, mert nem tűrhették, hogy az elképesztő hazugságaikat leszólták a jóérzésű emberek. Ne legyenek illúzióid, a fidesznek nemhogy kétharmada de egyharamda sincs, de persze szerintük minden tüntetésre Soros szállítja az embereket, meg minden oldalon Soros bérkommentelői írnak. Ennek fényében különösen pikáns, hogy valamiért rögtön meghátráltak az olimpiás népszavazástól, mert arra nem tudták volna ráfogni hogy Soros hibája, és kiderült volna hogy valójában az emberek 80%-a rühelli őket. Az a szerncséjük, ahogy eddig is az volt, hogy amellett hogy finoman fogalmazva ferdítenek a választási eredményeken (ezt a Brüsszeles népszavazás is jól mutatja, ahol kemény 30% ment el szavazni, de ők kihozák 98%-os sikernek), emellett szavazhat az USAban, Angliában, Romániában stb. élő magyar (csak azt nem tudom mire fel, mikor ő nem is itthon él, én sem szavazok ki Franciaországba meg Németországba), szavazhat az adómentes kínai, meg szavazhat minden síkhülye, aki az oktatási rendszer tönkretétele miatt az orránál nem lát tovább, és ha a fityesz azt füttyenti hogy megüzenjük Brüsszelnek meg Sorosnak meg a migráncsoknak meg a gyíkembereknek meg Darth Vadernek, akkor ő beáll a sorba és odarakja az ikszet, mert hát mennyire ügyes és szép a mi kormányunk hogy védi a magyar embert. Az nem zavarja hogy az a pénz amiből ő normális életszínvonalon tudna élni, az mészáros meg habony meg vajna "urak" zsebében van. Mert természetesen erre megy ki az egész sorosozás meg brüsszelezés: addig se figyeljen a jóember arra hogy lopják a pénzét. Nem véletlenül nem szavaz értelmiségi a fideszre: mert az oktatott ember átlát a szitán!
2017. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

11-es

Az a "kemény 30 %" valójában 39,88 % volt.

A korábbi 50 %-ot kissé meghaladó részvételek mellett ez 10-11 % mínuszt jelent. Eszerint a távolmaradásra búzdító felhívás kb. ennyit jelentett, ha hozzáveszed a 2 % igen, illetve érvénytelen szavazatot, ez így is csak maximum 13 %. Azaz a nagy többség nemmel szavazott a "Brüsszeles népszavazásra", pontosabban az ellenőrzés nélküli betelepítésre.

2017. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

12:


Teljesen fölösleges a migráncsos nevszavazással példálózni. Kb. annyi értelme volt mint a mostani nemzeti inzultációnak.... triviális kérdésekre triviális válasz, nagy eredmény. Kb. Mintha azt kérdeznék: "Ön szeretné hogy fejbeb....ák egy szívlapáttal? Igen/Nem" Azon a szavazáson ott volt valamennyi fidesznyik, az összes jobbikos és még azok is akiknek a Jobbik nem eléggé szittyamagyar, valamint még minden más olyan aki be van tojva a migránsáradattól, meg hogy majd át kell térni a muszlim hitre meg ilyen baromságok..... ;)

A Fidesz nincsen potenciálja csak a nyugdíjas rétegben, azok közül is csak a öregebbek között. A nyugdíjas intézményben ahol nagyanyám lakik, hordják körbe a szavazóurnát, mint a véres kardot. Előtte meg járnak a nyakukra az önkormányzattól hittéríteni meg migránsozni. Büszke vagyok a 91 eves nagyimra hogy elhajtja őket a takonyba és a szemükbe mondta hogy átlát rajtuk.

2017. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
*népszavazással
2017. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak a saját településemet nézem én is Fideszes vagyok, mert bírom a fideszeszes polgármesterünket és szerintem nagyon jól dolgozik. A parlamentben ülök viszont úgy látom nem végeznek hasznos munkát, ezért azokat ellenzem. Ezért valószínü az országgyülési választásokon nem fideszest választok, de az önkormányzatin továbbra is a polgármesterre szavazok.
2017. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!