Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy érettségit nem tudnak...

Ha egy érettségit nem tudnak megszervezni az elfüstölő 3-as metró miatt, akkor egy olimpiát igen?

Figyelt kérdés

Taxival, tanár robogóján mentek ma érettségizni a gyerekek.

rtl: [link]

eduline: [link]

idézet innen:


"30 perc és érettségi, a metrók nem járnak. Nekem még egyszerű a dolgom, a nyugatitól kell sétálnom a dózsáig. Az utcán több öltönyös diák fejvesztve, könnyes szemmel rohangál tehetetlenségében."


2017. máj. 10. 19:37
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
79%
Ha 7.10kor leáll a metró, akkor a diák még baromira időben volt. Ha 7.15kor felszállsz a metróra a Kökin, akkor fél8ra már bent vagy a gimiben a Fővámon. És még van fél óra nyolcig.
2017. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"Minden reggel 5-kor keltem, még érettségi napján is."


Hát épp ez az. Te sem keltél 4-kor, hogy tutira odaérj.

2017. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Oké. És ha 7.15-kor kiderül, hogy nem tudsz felszállni a Kökin, mert nem jár a metró, akkor hány perc az alternatív útvonal a Fővám téri gimibe?
2017. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
A Fővám téren nincs is gimi. Akkor melyikről beszélünk?
2017. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
57%

Hát nekem elképzelésem sincs hogyan lehetne a Kökiről metró nélkül eljutni a Fővámra...

Egyébként ja, ott nincs gimi... leszámítva a Veres Pálnét meg az APáczait, amik ott vannak 2 percre a fővámtól:D

2017. máj. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
"Ha 7.15kor felszállsz a metróra ... fél8ra már bent vagy a gimiben..." - Ez hogy lehetne igaz, ha maga a futar.bkk.hu szerint nettó 19 perc a Fővámig?
2017. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Elnézést, akkor 7.35re. Hajjaj, akkor már nem fél óra, hanem csak 25 perc van 8ig. De vesz még egy kávét, úgyhogy csak 20 perc. Az még mindig rengeteg idő, hiszen át lehet utazni ennyi idő alatt a fél várost. Metróval.
2017. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
20%

7 35


Kivéve, ha emeltezik, mert ott van, hogy őket 7 30-ra várják. Akkor már elkésett. Főleg, hogy ott van "2 percre". Meg még besétál, megnézi a tantermet, elmegy oda, bla bla bla.

Egyébként leírtam, hogy 7 45 a kezdése, mert 8-kor már nálad a papír.

10 perccel a kezdés előtt meg odaérni, minden, csak nem bőven, bár ahogy fentebb írtam, még 10 perc se lesz a végén csak pár perc.

Mindezt érettségi vizsgán, mert ugye nehogy már hamarabb odamenjünk, még mit nem, a végén várni kell egy negyed órát, brühühű :D

Jó van az úgy!

2017. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
16%

Azért nagyon jól látszik, hogy itt a többség max melegedni járt be, de osztani az észt azt tudja, igazi magyar proli mentalitás.

A következőket nem én találtam ki, hanem jogszabály írja le:

A vizsga kezdete rohadtul nem 8 óra, hanem 7:30.

Meg kell nyitni a vizsgát, ellenőrizni a személyazonosságokat, tájékoztatni a diákokat a vizsga menetéről, hogy mit lehet, mit nem.

Mert utána pont annak fog a legjobban járni a szája, aki nem figyelt oda, nem volt ott, mert "neki nem mondta senki".

Ez pont azért kell, hogy ne legyen az, hogy 30 s. fej odaállít 7:59:59 kor, aztán egy másodperc alatt nem lehet ennyi embert eligazítani.

Aztán jön 8 óra, ami ismétlem, nem a vizsga kezdő időpontja, hanem az az időpont, amikor hozzákezdhetsz a feladatlap kitöltéséhez.

Szal ha te 7 :40-kor még a Fővám téren kávézgatsz, akkor majd egy kicsit meg fogsz lepődni.

Ezek a diákok rohadtul nem voltak időben, nagyon nem.

Persze most mutogatnak mindenkire meg szarakodnak pár percen.

2017. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
72%

nagyon is időben voltak...nekünk nyolc előtt nem osztották ki a lapokat, igaz azt mondták fél órával előbb be kellett menni, de csak 7:50 után mentünk be a termekbe. Ja és amíg a nevünket felírtuk minden oldalra, az nem számított bele a tiszta munkaidőbe. Mikor mindenki felírta a nevét akkor írták fel, hogy pl.: 8:05-11:05ig írhatjuk

szval de még nagyon is időben voltak

2017. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!