Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet még a 18 mrd-on felül...

Lehet még a 18 mrd-on felül még, amit Gyurcsány trükközött? A DK ezután is hiteles?

Figyelt kérdés

Én attól féleg, hogy ez csak a jéghegy csúcsa, az amúgy magát "trökkök százaival" bűvészkedő hazudozónak titulálta.Ahol akad egy, ott van több is. Kibújhat még sok éles szög a zsákból? [link]


Gyurcsány legutóbb is elmondta az MSZP-nek, hogy a DK leelőzi őket az időköziken, mintegy azt a üzenve, hogy egyesüljenek ismét Gyurcsány égisze alatt. Ez megvalósulhat ezek után? Illetve, lehet hogy ennek többszörösét kell viszafizetni brüsszelnek?


2017. máj. 15. 21:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
83%

Origo?

Hát ku* hiteles...

Olyan, bammeg, mint a 888, Pestis Srácok, Magyar Idők és hasonló moslék portálok!

2017. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondod, hogy Gyúrcsány ilyen amatőr? És még ő mondja magát nagy üzletembernek :)))


Orbánék naponta ennek dupláját zsebreteszik. Gyúrnyánynál még Mészáros is többre vitte.

2017. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
81%
A Gyurcsány ellopta a vizes VB-t és Sorosnak adta.
2017. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, meg kellene várni, hogy a feljelentés után, mi lesz az ügy végkifejlete.
2017. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
87%

Gyurcsány is trükközött, meg még sokan. Abban viszont biztos lehetsz hogy Orbánék mutyijához képest azok a pénzek mind aprópénz. Komolyan elég neked annyi alibi, hogy a "Vizes VB-nek legalább van értelme"? Tényleg ennyivel el lehet ezt intézni? EU lóvék százmilliárdjai vándorotak-vándorolnak zsebekbe, többszörösen túlárazott közbeszerzéseken.


Értem én hogy Gyurcsány, meg MSZP, meg DK meg elmúltnyócév, meg minden, de azért legyünk igényesek és nézzünk mindenkinek a körmére....


Amúgy engem nem a pénz érdekel. Az sokkal inkább, hogy egy olyan maffiabszervezet van jelenleg hatalmon, akik szó szerint bebetonozták magukat. Magukra szabott választási rendszer.... Barátom! Tudod még mi a demokrácia lényege? A választás. Nem zavar, hogy valaki(k) a fejed fölött éppen úgy rendezkednek be, hogy akkor se tudd őket eltakarítani, amikor már egyáltalán nem kedvesek neked? Picit sincs ezügyben rossz előérzeted, nem gyanakodsz?

2017. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
85%

Baloldaliként mondom, hogy eddig sem volt az, mint ahogy az MSZP sem. Más kérdés, hogy a Fidesz ezerszer hiteltelenebb, és nem csak a szándékos és gondatlan kirívóan jelentős anyagi károkozás van a rovásukon. A demokrácia erejének rontásán nem fáradozott az mszp ennyit, A Fidesznek ez nem okoz gondot.


Szóval én egy kis baloldali pártra fogok szavazni, sőt szavazatszámláló bizottságba is jelentkezem.

2017. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval én egy kis baloldali pártra fogok szavazni, sőt szavazatszámláló bizottságba is jelentkezem."


Te vagy az emberem!

És sok sikert, hogy tagja lehess a bizottságnak! :)

A kérdezőnek meg annyit, már annyira gusztustalan, hogy 2017-ben is Gyurcsányozni kell, hogy "trükközött, sikkasztott"...

Hát igen, de az a Fidesz-KDNP-hez képest aprópénz, és még ezért gyűlölitek ennyire...

Akkor Viktorék mégis, mi a gyászért csoportosítanak át egyik helyről a másikba minden hülyeségre hivatkozva millilárdokat?

Miért KÉNYSZERÍTETTE 2010-ben a Fidesz az embereket, hogy a MANYUP-ból térjenek át az állami nyugdíjpénztárba arra hivatkozva, hogy "Majd ott biztonságban lesz a pénz, megmarad majd a vásárlói értéke és magasabb is lesz mindenki nyugdíja"?

És milyen érdekes, de sok idős kapott meglehetősen ALACSONY nyugdijat, nemhogy magasabbat...

Innen is elsikkasztottak 3000milliárdot!

Ott a Questor-botrány, ahol szintén súlyos milliárdok tűntek el a semmibe...

Mégis, hova lett a pénz, miért nem kapták meg a károsultak az ígért kártérítést?

Tesz ezért valamit Orbán?

SEMMIT!

A törvényt saját magukra szabva módosítják, hogy a FIDESZ-KDNP legalizálgassa a sikkasztást, korrupciót, hűtlenkezelést, pénzmosást!

Ehhez mit szólsz, kérdező?

Ne a baloldalra és Gyurcsányra mutogass nekem, hanem válaszolj minden kérdésemre!

2017. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
78%
*milliárdokat
2017. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
87%
Van az 170 mrd is. Gyurcsány kit érdekel, lejárt lemez. Inkább a pártod mocskával foglalkozz, nyalonc kérdező
2017. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
84%
A Fidesz közlopás ma kb ott tart, hogy tizenkétezer milliárd. Ne röhögtesd itt magad 18-cal, amit ráadásul a Fidesz mond aki még hazugságon kívül a kormányzása óta mást nem állított :DDDDDD
2017. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!