Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország elfogy? Véleménye...

Magyarország elfogy? Vélemények? Cikk lentebb

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 21. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Áhh, ezek csak Honfoglalók. Ők a Nagy Terv részei a Magyar Faj nyugati terjeszkedésében!
2017. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez így van, szerintem még több is. Engem is már csak 1 év választ el a mérnöki diplomámhoz, de egy percet sem fogok itt dolgozni, egyből megyek Németországba vagy Svájcba és keresek egy zsák pénzt és iszonyú jól élek majd. A tanulmányaimat kifizettem, fizetősre mentem direkt, hogy később ne nyújtsa be Orbán a számlát. Összesen 200 000 forint ösztöndíjjal tartozom neki, de annyi pénz mérnökként külföldön egy fingásomért is kapok, tehát nem lesz valami megterhelő, már az első héten/hónapban rendezni fogok mindent Magyarországgal.
2017. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez a 370 ezer erősen lebecsülő adat.

Kezdjük azzal, hogy engem például meg sem kérdeztek. Nem hogy most, de leginkább soha. Hány ember lehet még rajtam kívül, akit nem kérdeztek meg?

2017. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
El hát. Ez még kérdés? De a sok nyugger meg közmunkás proli jól sz.pja tovább egymás farkát, hogy ők hogy megvédték Magyarországot.
2017. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Mi a probléma? Majd a hazafi prolik eltartják az országot.
2017. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Engem sem kérdeztek meg ,de már elgondolkoztam rajta nagyon sokszor,hogy lelépjek. Pincérként dolgozom Ausztriai bérek a magyarokhoz képest hát van különbség. Annyi,hogy ott jobban becsülik a dolgozni akaró embert.
2017. máj. 21. 16:16
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

"Mi a probléma? Majd a hazafi prolik eltartják az országot."


Ők a Magyar Árja Faj.

Most lehet ,hogy csak gúnyolódsz, de a Tudás Népének semmi sem lehetetlen. Ezt jól jegyezd meg, lipsi provokátor!

2017. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%

ha azt kérdezték volna, hogy hány ember tervezi megnyerni a lottó 5-öst akkor hányan jelentkeztek volna?


"27 százalékuk pár hétre, esetleg hónapokra, 28 százalékuk 3–5 évre települne ki."

Nyári munka nélkül 270 ezer ez a szám ha a 3-5 éveseket is vesszük akkor 165 ezer marad ami még mindig nem az a szám ami egy év alatt kivándorol.


Aki menni akar az menni fog de a többség kényelemből, a családi, barátai kötelékek miatt letesz az ilyen irányú terveiről.

Nincs is azzal semmi baj ha egyesek kimennek és fejlesztik magukat külföldön, csak ha egy mód van rá ne a "wc pucoló iparba" menjenek, mert onnan nem sok hasznos infóval vagy tőkével fognak hazatérni.


Szerintem komoly bajok vannak abban, hogy hogyan éljük meg a mai Magyarországot, nem tenni akarnak a fiatalok hogy jobb legyen hanem menekülni oda ahol már mások kikaparták a gesztenyét.

2017. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

"nem tenni akarnak a fiatalok hogy jobb legyen"


Dehogy nem. Őket szoktátok Soros-bérencnek hívni.

Ezért maradjanak itt?

2017. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó mondatokat hülyeségnek tartom. Valahol olvastam ,hogy ahhoz,hogy előbbre juss az életben vagyis törj fel a középosztályba vagy a felső rétegbe ott azonos szinttel hoztak össze minket Bulgáriával vagyis piszok nehéz a szegénységből kitörni . Főleg úgy,hogy mi vagyunk hátul aszem Bulgária még előbb is volt 1-el a listán mint Magyarország.
2017. máj. 21. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!