Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látsz-e esélyt arra, hogy...

Látsz-e esélyt arra, hogy lesz még Magyarországnak szabaddemokrata kormánya?

Figyelt kérdés

Helyre állna a demokrácia és a jogállamiság.


Ugyanis, amióta nincs SZDSZ, azóta erősödött így meg Órbán ennyire.


A szabaddemokraták már bizonyítottak: háromszor nyomták le Órbánt (1994, 2002, 2006).


2017. máj. 24. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem lesznek többé, alig várta már mindenki 2010-ben hogy végre megszabaduljunk tőlük.
2017. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na tessék: csak előbukkannak a fidess szavazók a patkánylyukaikból
2017. máj. 24. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Sosem volt SZDSZ kormány, nem is lett volna mert a nagy antikommunisták összeátak a kommunista párt egyik utódjával. Amiből sokan köszönik nem kértek.

Plusz: a végén inkább neoliberálisok voltak.

Harmadszor: lehet hogy troll vagy. :-9

2017. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csakhogy világos legyen: Én liberális vagyok. És várom a még nem létező pártomat. DE! Az ne az SZDSZ legyen...
2017. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az SZDSZ egy féreg párt volt. Az összes tagját lámpavasra kellett volna húzni.
2017. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, bár szerintem, soha nem is volt.
2017. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként, azt nem tartom kizártnak, hogy egyszet még része legyen egy kormánykoalíciónak liberális párt, de azok nem a szabaddemokraták lesznek.
2017. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az SZDSZ-nek csak a neve volt szabaddemokrata. Ha lesz ilyen párt, lesz rá esély.
2017. máj. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,igen én látok rá esélyt!

Például ha az amerikai hadsereg lebombázná az országot,a szomszédos országok elvennék a területeinket és csak Budapestet hagynák meg ahonnan az idősek,betegek kihaltak és a családosok elmenekültek valamint több ezer papírok nélküli muszlim és afrikai migráns betelepült akkor igen,abszolút!

2017. máj. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, de nem ilyen néven az biztos. Szabaddemokrata jelzőre ebben az országban mindenki az SZDSZ-re asszociálna, amely erőszakos, aljas, szemét törpepárt volt.

Kérdező hibás a felvetésed: az SZDSZ sosem nyomta la a Fideszt. 1994-ben a Kádár-korszakot, 2002-ben a Fidesz ellen, 2006-ban a szocikra szavaztak.

2018. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!