Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a különbség a Putyinozás...

Mi a különbség a Putyinozás és a Sorosozás között?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 09:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik "P" betűvel kezdődik, a másik "S" betűvel. :-)
2017. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
15%

Semmi.

Ezért szavazok majd a Fideszre, mert jól látszik, hogy a nagy demokrata, liberális, értelmiségi baloldal egy szállal se különb, sőt beengédnének egy rakás migránst, elvennének a családoktól az adókedvezményt meg még sorolhatnám.

2017. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

#2: "elvennének a családoktól az adókedvezményt meg még sorolhatnám."

Ezek a tévhitek még mindig érvnek számítanak? Köszönd meg a kormányodnak a 27% ÁFA-t amit mindenki fizet, a családi adókedvezményt meg a nem családosok nyelik le, nekik (nekünk) köszönd meg. Szavazz a pénzért a fideszre...elvek nélkül csak a pénz. Az ne érdekeljen mennyi hitelt fizet majd még az unokád is Paks2 vagy éppen a Belgrád-Budapest vasút miatt. Meg még sorolhatnám...

2017. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%

25-re ki emelte az áfát?

Te is majd köszönd meg, ha ez a gyerek adózni fog;)

Röhejes, hogy a gyerekektől sajnálod...

Szerintem zárasd be az általános iskolákat is, mert az adófizetőket már nem érdekli, hogy van e, hiszen úgy se mennek már oda.

2017. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem zárasd be az általános iskolákat is, mert az adófizetőket már nem érdekli, hogy van e, hiszen úgy se mennek már oda."


A családi adókedvezmény szerintem is jó (bár részleteiben változtatnék egyet-kettőt rajta, de ez már lényegtelen), de nem szerencsés a kölykökkel előhuzakodnod, ha azt is figyelembe vesszük, hogy a Fidesz mióta csak kormányoz forrásokat vont ki az egészségügyből és oktatásból.


A Putyinozás és Sorosozás között egyrészt szerintem a gyakoriságban van különbség, másrészt Putyin valódi tárgyalásokon is részt vett Orbánnal + ugye Paks2, ami mindenféle pályázatot/kihirdetést skippelve automatikusan az oroszok kapták meg, mint munkát.


"Ezért szavazok majd a Fideszre,"


Beszélhetünk kettős mércéről, mert létezik, de az mióta megalapozott indok, hogy az egyik 19 a másik egy híján 20? Akkor inkább szavazz másra, vagy egyáltalán ne szavazz, ha szerinted is minden opció rossz.

2017. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%
Az, hogy a Putyinozásnak lehet valóságalapja, miszerint manipulálja az elnökünket (nem olvastam sehol se egyetlen egy észérvet miért kell a Paks2 és a hitel hozzá), míg az állandó Sorozoás eléggé irreális (amennyi migránst meg tüntetést ráfogtak annyihoz nincs elég pénze az öregnek, de szerintem a világ leggazdagabb emberének se).
2017. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%

" hogy a Fidesz mióta csak kormányoz forrásokat vont ki az egészségügyből és oktatásból. "


csak tudnám miért jó a balosoknak ez a beteges hazudozás

lényegi kérdésekből nem hogy nem vont ki forrást, de még adott is


pl a mérnökképzésre megnövelte a forrásokat, szemben a kommunikáció és büfétudománnyal

2017. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

" [link]


Tessék.

Lehet menni a balosoknak tüntetni.

2017. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2017. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"Lehet menni a balosoknak tüntetni."


Gondolom gúnnyal mondod ezt, hogy "de Orbán milyen jó dolgokat mondd most"....emlékeztetnélek, hogy a baloldali kormány, sőt a mindenkori kormány idején a választások előtt jönnek az ilyen nagy ígéretek. Nézz meg mondjuk egy nyugdíjjal kapcsolatos éves diagramot. Azt fogod látni, hogy ha előtte csökkentek is a nyugdíjak, de 4 évenként rejtélyes módon mégis egy ideiglenes emelkedésen esnek át: "növeltük a nyugdíjakat!" stb. stb.


Ami pedig a 21%-os válaszolót illeti:


"csak tudnám miért jó a balosoknak ez a beteges hazudozás "


Tessék lássék, KSH és Kormány.hu :

[link]

[link]

[link]

[link]


Nemcsak költségvetéssel foglalkozó linkeket is küldtem pl.: az oktatással kapcsolatban, ahol azt lehet látni, hogy míg a 8 általánost és diplomát szerzettek számai érdemben nem változtak 2010-hez viszonyítva, addig az érettségizők száma jelentőst csökkenést mutatott. 2010-ben 87 ezer fő érettségizett le, 2016-ra ez 69 ezerre csökkent, ez (kerekítve) egy 20%-os csökkenést jelent.

2017. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!