Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A youtube nektek is dob fel a...

A youtube nektek is dob fel a videó lejátszása előtt Soros alapítványos reklámokat?

Figyelt kérdés
Mindegyik úgy kezdődik, hogy Soros György által alapított Nyílt Társadalom Alapítványok támogatják az ilyen meg olyan jót tevő civil szervezeteket, és a végén mindig bejön az Open Society Foundations logó.

#reklám #YouTube #civil szervezet #Soros György #Open Society Foundations #Nyílt Társadalom Alapítványok
2017. máj. 29. 04:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Először leírom az én esetemet ami miatt kitettem a kérdést, és eléggé meg vagyok kavarodva.

Név nélkül teszem, de ha nagyon kíváncsi vagy rá, privátban leírom, hogy melyik non-profit szervezetről beszélek.

Nagyon örültem, hogy bekerültem ebbe a non-profit szervezetbe, kb 2 éve, amikor ez az egész Sorosozás nem kezdődött el, de nyíltan liberálisok voltak mindig is, én viszont más miatt tevékenykedek ott, nem politizáltam soha.

Elkezdte a kormány sorolgatni, hogy mely szervezetek köthetők a Soros alapítványhoz, és említették ezt is. Elkezdtek menni a kör e-mailek, amik amúgy mindig vannak, hogy minket is megtaláltak, elkezdtek élcelődni az eseten, még az elég magas beosztásban lévők is. Az volt a lényege, hogy a kormány minket is Sorosoz már, meg rágalmaz, stb stb...Facebook-on is elkezdték ezt.

Nézek egy ilyen politikai beszélgetős műsort, erre feldobja a reklámot előtte, hogy a "Soros György által alapított Nyílt Társadalom Alapítványok támogatja a...." Mondom hopp...Megnézem a többiek Facebook oldalát, és mindenki levette ezeket a poénokat, pedig voltak jól megcsinált videók is.

Eléggé hülye helyzetben érzem magam, mert nem vagyok Soros párti, de remélem, hogy ezek a vezetők nem tudták, hogy ki támogatja őket.

Nem kamu! Írj, és megmondom mi ez! Nézz sok politikai témájú videót az aktuális politikai helyzetről, és szerintem egy idő után neked is ki fogja dobni...

2017. máj. 29. 04:40
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Van egy cookie nevezetű adatgyűjtő fa..ság. Elvileg az lenne az értelme hogy olyan reklámokat, tartalmakat jelenít meg a böngésződ amik érdekelhetnek. Ezt a megnyitott oldalak alapján határozza mag. Csinálj egy előzmények törlését és békén fog hagyni.

Én még nem találkoztam ilyennel bár én ahol tudom tiltom cookie-t.

2017. máj. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A facebook és a google a te kereséseid, olvasásaid alapján ad fel hirdetéseket. Semmi misztérium nincsen. Ha Sorosról és az alapítványairól gyűjtesz információt, akkor a hirdetési oldalak segítenek. Többet tudnak rólad, mint gondolnád. Többet, mint Soros György :) Pedig se a googlenak, se a facebooknak nem tulajdonosa, akármennyire is szeretnéd.
2017. máj. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!


Azért tisztázzuk már!

Miért baj az ha valaki a magánvagyonából támogat egy civil szervezetet? (Mig miért nem probléma az, ha valaki a lopottt közpénzből finansziroz f-kdnp-s szatelitszervezeteket?


Az OPS által részben(!!!!!) támogatott szervezetek hasznos civil tevékenységet látnak el. Vagy szerinted nincs joguk, hogy feltárják a közpénzek ellopását? Nincs joguk az elesetteknek, szegényeknek jogi segítséget nyújtani?

Tudod egyáltalán miról beszélsz amikor itt ilyen kérdéseket kiírsz?

2017. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

#4 Ne fröcsögj már. Habzik a szád, és nem is a kérdésre válaszoltál. Téged is Soros fizet vagy mi?

Itt most arról van szó hogy a politika mennyire beleszí magát a mindennapjainkba. Ha meg akarunk nézni youtubon egy klippet akkor is tolja sz arcunkba a Sorost, az Állítsuk meg Brüsszelt meg a többi vackot. És még nincs is vállasítási év.

Most képzeljétek el mi lesz jövőre.

2017. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Aktív felhasználó vagyok a youtubeon mert egész nap gép előtt dolgozok de én ezzel még nem találkoztam. Ellenben mostanság az Arany Ászok reklám jön fel állandóan. Akármennyire is fáj...ebből él a youtube, és ebből van a lejátszó működése. Ha nem tetszik, ne használd.
2017. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ez meg kihagytam. Nekem nem dob fel semmit. reklámblokkolót használok :)
2017. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4-es: Én tudom. Nézd meg a balkáni útvonal országainak belpolitikai helyzetét, és a Stop Soros mozgalmat. Túlmutat a dolog Magyarországon.

Ezen kívül nem csak önzetlenségből lehet segíteni, nézd meg például a Szcientológia Egyház jogsegély szervezeteit, vagy a klasszikus példát, Pablo Esscobar kórházait.

Nem mondom hogy nem lehet önzetlenül segíteni, de itt is pont egy politikailag lojális dologról van szó. Akkor is támogatná őket ha nem lennének azok? Nem hinném, hogy egy konkrét politikai célokkal rendelkező milliárdos önzetlenségből osztogazná a pénzt. Akik már bizonyos országoknál is nagyobb gazdasági befolyással bírnak, kétlem, hogy rossz befektetéseket csinálnának, vagy bármit is a véletlenre bíznának. Szerintem nem helyes, hogy Junkers tárt karokkal vár egy amerikai üzletembert, majd az ő politikai nézeteitől hangos az EP.

2017. máj. 29. 08:34
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

8. válaszoló!


Kifejtenéd ezt bővebben?


Mi a Stop Soros mozgalom, És mi az a balkáni útvonal ?


Ha nem lenne Soros akkor szerinted megszűnne a migráció?

Mit értesz az alatt, hogy " politikailag lojális dologról van szó"?


"Nem hinném, hogy egy konkrét politikai célokkal rendelkező milliárdos önzetlenségből osztogatná a pénzt. "

Miért? Mi lehet egy 87 éves személy hosszútávú célja szerinted? Miért baj az ha egy magánszemély a saját vagyona egy jelentős részét nem lovardára vagy százmilliós képekre költi hanem a szegények és elesettek megsegítésére? Valakinek ez a "hobbija" valakinek meg az. Még így is marad neki bőven. Ő már bőven elért egy szintet és mondjuk, és őt nem azt boldogítja, hogy a huszadik luxusvilláját megveszi hanem a világot akarja jobbá tenni, és a szegényeknek és az elesetteknek akar segíteni!


Egyébként nem válaszoltál a kérdéseimre, így megismétlem azokat?

Miért baj az ha valaki a magánvagyonából támogat egy civil szervezetet? (Míg miért nem probléma az, ha valaki a lopott közpénzből finanszíroz f-kdnp-s szatelitszervezeteket?


Az OPS által részben(!!!!!) támogatott szervezetek hasznos civil tevékenységet látnak el. Vagy szerinted nincs joguk, hogy feltárják a közpénzek ellopását? Nincs joguk az elesetteknek, szegényeknek jogi segítséget nyújtani?

Tudod egyáltalán miről beszélsz amikor itt ilyen kérdéseket kiírsz?



(4. válaszoló voltam)

2017. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sorost nem, de ugyanazzal az accountal vagyok pc\tablet\telefonon, a tableten csakis gyerekmesek mennek, megis hetente oda kidob valami arab Kis Grofo kaliberu zeneszeket.
2017. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!