Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy ilyen hazatérés...

Támogatnál egy ilyen hazatérésre biztató programot a külföldre távozott magyarok számára?

Figyelt kérdés
A Belügyminisztérium kiküldetne embereket külföldi magyarok lakására, ahol hathatósan elbeszélgetnének velük, hogy miért kéne hazajönniük. Küldenénk csomagokat magyar ételekkel, hogy feltámadjon bennük a nosztalgia a Hazájuk iránt és visszatérjenek ide hozzánk. Vagy hazaérne a munkából a külföldi magyar és a lakása ajtaján ki lenne tűzve egy magyar zászló, alatta pedig egy üzenet: "Gyere vissza, nagyon hiányzol a Nemzetednek!"

2017. máj. 30. 09:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Nem érdemes haza jönni, hova, minek ? Munkalehetőség csak a fővárosban. Ha akad is munkalehetőség az sincs normálisan megfizetve. Nem érdemes itt élni.

2017. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Mintha lett volna már egy hasonló kérdés....
2017. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Én 10 éve élek kint, és napi rendszerességgel eszünk magyar ételeket, mivel én főzök. A lakásom előtt meg ne rakjon ki zászlót amikor eleve van zászlóm. Minden évben hazalátogatunk. Magyarnak érzem magam, de ettől még otthon nem lesz munkám. Aki akar az úgyis hazamegy. Idővel majd mi is hazamegyünk, de mi döntjük el, hogy mikor.
2017. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2017. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Támogatnám, mert ez csak megerősítené őket nehogy hazajöjjenek ebbe az elbaxot országba.
2017. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Elrettentő példa gyanánt? :D
2017. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Ez a Wartburgos-pálinkás hapsi, aki Glóbusz-konzerveket és felvirágozott autóbuszokat kínálgat a nép jólétéhez, miközben azt javasolja, hogy a szülőktől vegyék el a gyerekeiket.

Mi történt, komám?

Kimerült a hülyeség-tárad, hogy ismétled önmagadat?

2017. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

'Kimerült a hülyeség-tárad, hogy ismétled önmagadat?'


Nem csodálnám, ha legközelebb a külföldi magyarokat megfigyelő titkosrendőrséget dobná be :D

2017. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ekkora badarságot vagy 10 perce nem olvastam


miért ment ki? mert nem lehet megélni

mikor jönne vissza? ha meglehetne élni


mondok neked jobbat, viszek fél kiló piros aranyat akkor tuti nálam fogsz dolgozni 12000 forintért igaz? nem sok a meló napi 16 óra néha több de a cég érdeke, ja 8 órára leszel bejelentve de a 8 túlórát hajlandó vagyok 2őnek elszámolni (persze csak ha rám száll a hatóság)különben nem fizetem ki de ha nem tetszik éhen lehet dögleni


hmmm gondolom most elcsábultál

2017. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Már bedobta, Robgros!

Most nincs időm előkeresni, nem is érdemes, de volt egy ilyen "támogatnátok-e" javaslata is.

Hogy MINDEN külföldön élő magyart figyelje a titkosrendőrség. (Kíváncsi lennék, ki fizetné azt a milliós sereget!)

Nem tudom, miért hagyják a modik, hogy egy őrült garázdálkodjon itt sorozatos trollkérdéseivel.

Engem nem zavar, évek óta élek külföldön, de jókat vigyorgok ezeken az idióta, nyinvánvalóan egy unatkozó nyugdíjas agyából kipattanó kérdéseken.

2017. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!