Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tulajdonképpen teljesen,...

Árokpart kérdése:

Most tulajdonképpen teljesen, hivatalosan is elesett a foci válogatottunk a VB-re való kijutástól?

Figyelt kérdés
Tehát játszunk még valakivel a csoportban, ha esetleg igen elképzelhető, hogy erre vagy ezekre a meccsekre Gerát, Bödét, Szalait és a tavalyi EB-n szereplő gárdával állunk fel újra? Ha netán még hivatalosan nem estünk ki és ha akárcsak a csodában bízhatunk nem kellene szerintem feladni. Legalábbis én nagyon szeretném jövő ilyenkor ott látni őket a VB-n. Visszanéztem az 1 éve ilyenkor készült fotókat, mikor kint voltunk az EB-n nagyon elszomorít, hogy rá 1 évre ilyen csehül állunk na.
2017. jún. 11. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Remélem, magyar embernek ez nem való, a magyar lovagoljon, íjjászkodjon vagy ússzon, ezekben van történelmünk, mely évezredes multú.
2017. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, hogy kijusson a válogatott a VB-re. Legfeljebb akkor juthatna ki a csapat, ha az összes többi selejtezőt megnyernék, ami az eddigi meccsek alapján teljesen kizárt.
2017. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hivatalosan még nem, de nagyon hibbantnak kell lenni ahhoz, hogy hangyafaxnyi esélyt is lássunk rá. Esetleg akkor, ha Portugáliát, vagy Svájcot kizárnák...
2017. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2: Az összes többi meccsünk megnyerése is kevés lenne ehhez. Pluszba vagy a portugáloknak, vagy a svájciaknak, szinte minden hátralévő meccsüket, el kellene veszíteniük.
2017. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el. Ezen nincs mit csodálkozni.
2017. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Már eddig is csak matematikai esélyünk volt inkább, de azért persze azt mondták a meccs előtt, hogy " nem adjuk fel". Csak aztán jött a bombaerős Andorra... Persze, jó lenne kijutni a vb- re, meg a labda gömbölyű... de nem ennyire.
2017. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:

Magyarként matekból jók vagyunk. Ha Portugália és Svájc egymással döntetlent játszik, amúgy mindketten kikapnak mindenkitől (Portugálok még 3 pontot szerezhetnek, csak ne ellenünk), és mi minden meccset megnyerünk, akkor még elsők is lehetünk (Svájcot nagyon meg kell vernünk viszont, legalább 2 góllal). Nade ehhez mindkét előttünk lévő csapatnak ki kell kapnia még Andorrától. Nekünk meg mindent nyerni kell (Lettország, Portugália, Svájc, Feröer). Pótselejtezőhöz elég, ha mi mindent nyerünk, a Portugálok meg nem szereznek 3 pontnál többet (vagy 4-et, ha mi őket legalább 4-gyel verjük). Ezt a négyet nekik Andorra, Feröer, Svájc ellen kell összehozni, nekünk verni kell őket).

Szóval elméletileg van esélyünk, gyakorlatilag nincs. De ez már sorsoláskor is így volt.


De ha jól gondolom úgyis csak egy troll kérdése volt.

2017. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Büszke NAGY európai nemzet vagyunk! Ha nem akarunk, nem jutunk ki!
2017. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem egy troll kérdése volt utolsó, hanem kíváncsi voltam, hogy van egy kicsi esélyünk is. Nem tudtam, hogy ennyire súlyos a helyzetünk.
2017. jún. 11. 22:14
 10/11 A kérdező kommentje:
22:09-nek elnézést kérek.
2017. jún. 11. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!