Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért "temetik" sokan a foci...

Árokpart kérdése:

Miért "temetik" sokan a foci válogatottunkat?

Figyelt kérdés
Jó ez az Andorrai vereség hatalmas zakó az igaz. Viszont a régi kerettel tavaly késő ősszel 4-0-ra vertük őket. Szerintem Storck úr is belátta, mondta is, hogy nem lett volna szabad még erre az 1 meccsre sem berakni és kipróbálni az új fiatalokat. Az orosz elleni meccs meg barátságos mérkőzés volt. Miért pont ez az egyetlen Andorrai akció miatt van pánikhangulat. Ősszel a lettek és a portugálok elleni tétmeccsekre remélhetőleg visszaállítják a régi keretet és újra hasonlóan fogunk játszani mint az EB-n és szerintem a VB-re is kijutunk. Így végiggondolva Andorra ellen nem az a csapat veszített aki az EB-n szépen szerepelt, hanem ez egy próbameccs volt amiben kipróbálták az új fiatalokat ezért is kaptunk ki. Ezzel az 1 góllal még nem veszítettünk el semmit szerintem. Ki mit gondol erről?
2017. jún. 14. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Mert ilyen a magyar nép, ha valami jó azt istenítik de ha valami nem jön össze akkor a pokolra vele
2017. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha a fiatal játékosok ilyen sz.rok, akkor a magyar futballnak nincs jövője.

Amíg nem lesz normális utánpótlás, addig fölösleges VB kijutásban reménykedni.


Egyébként az idei VB kijutásra már rég nincs esély.

2017. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Mert eddig soha, egy bajnokságban nem tudott helytállni - EB-n se, nemhogy VB-n - de a pénzt azt azért pumpálni kell bele, és építeni kell a stadionokat, ha kell, kórházak bezárása árán is, mert hátha félezer vaciúj stadiontól majd hirtelen világszínvonalú profi focistáink lesznek.

Olyan, mintha megtankolnál egy Trabantot a létező legnagyobb oktánszámú benzinnel, aztán elvárnád, hogy Ferrári legyen belőle...

2017. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

"Ősszel a lettek és a portugálok elleni tétmeccsekre remélhetőleg visszaállítják a régi keretet és újra hasonlóan fogunk játszani mint az EB-n és szerintem a VB-re is kijutunk."


Portugáliának egyetlen győzelem szükséges ahhoz, hogy biztosan ne előzhessük be őket. Az szerintem simán meg lesz nekik.


"Viszont a régi kerettel tavaly késő ősszel 4-0-ra vertük őket. Szerintem Storck úr is belátta, mondta is, hogy nem lett volna szabad még erre az 1 meccsre sem berakni és kipróbálni az új fiatalokat. "


Heten voltak ott a kezdőben mind a két Andorra elleni meccsen és meg egy játékos, aki akkor csere volt, most kezdő. Nem tudom, hogy milyen régi keretről beszélsz.

2017. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én már évekkel ezelőtt eltemettem őket, jó mélyre :-D
2017. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Talán tartani kellene egy szintet nem?

Ez a magyar foci egy nagy hullámvölgy!

Egyik évben elverjük az osztrákokat a következőben meg kikapounk egy jelentéktelen mini államtól?!

Ez egy kicsit groteszk nem?

2017. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Meg mit keresnek ezek az új fiatalok a magyar válogatottban ha ilyen gyengén szerepelnek...?Ez itt a nagy kérdés!

Ennyi erővel minden szerencsétlent be lehetne tenni csak nem kell őket pályára küldeni!

2017. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert Andorrától, ezzel a kerettel sem lett volna szabad kikapni, sőt, semmilyen kerettel. Ez olyan szintű égés, amely teljesen indokolttá teszi a temetői hangulatot.
2017. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
#8: de a tipszmiksz jol fizetett legalabb...
2017. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

"Így végiggondolva Andorra ellen nem az a csapat veszített aki az EB-n szépen szerepelt, hanem ez egy próbameccs volt amiben kipróbálták az új fiatalokat ezért is kaptunk ki. "


Akkor ez most azt jelenti, hogy az magyar fiatal focistáink az spanyol ötödosztály szintjén vannak?

2017. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!