Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is melegséggel tölt...

Titeket is melegséggel tölt el ez a zene?

2017. jún. 16. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként azon felül, hogy tartalmilag gány, zeneileg sincs a toppon.. a szöveg ritmikája gyenge, de a zenei ritmust is nehezen tartják:D
2017. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért mert megígérték hogy segítenek de nem tették. Ahol nem kértek belőlük irak, líbia, vietnám na oda mentek. Azért rühellem őket mert hazugok képmutatóak. Millió példát tudnék sorolni de itt egy szép: [link]
2017. jún. 16. 14:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, engem egy fél évszázada történt politikai vezetői döntés nem buzdít arra, hogy utáljak egy 325millió fős országot.

Jó sok energiát tölthetsz el azzal, hogy utálod őket. Nekem ennél fontosabb az időm meg az energiám:D

2017. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy kismillió példa van. Legyen aktuálisabb: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy nem az amerikaiakat utálom hanem az ameriaki vezetést. Az amerikaiak is utálják az amerikai vezetést amúgy... legalábbis sokan.

2017. jún. 16. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!