Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy az...

Minek köszönhető, hogy az alapítványoknál, önkéntes pontokon is dolgozó emberek vannak 99%-ban?

Figyelt kérdés

Hol van a sok segélyen tengődő ilyenkor?

Miért nem mennek önkénteskedni?

Ennyire lefárasztja őket az alvás?

Én a segélyt, biztos hogy x ledolgozott órához kötném.

Nem tetszik, elmehet.


2017. jún. 17. 15:58
 1/6 szántóvető ***** válasza:
100%
az sem normális aki dolgozik,főleg ha ingyen teszi.
2017. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A segély nem jövedelem. WTF
2017. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És akkor mi van?

Akkor nem segély néven kell utalni, aztán kész.

Szánalmas, hogy felnőtt emberek képesek elnézni, hogy mások segítségre szorulnak, ráérne, aztán lusta segíteni.

2017. jún. 17. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én a segélyt, biztos hogy x ledolgozott órához kötném."


Most is ahhoz kötik.

2017. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is idegesít. Ex-barátnőm rendszeresen önkénteskedett, egyszer engem is elrángatott fát pakolni. Elismerem, jó érzés máson segíteni, de hogy mindenhol normális, dologó embereket láttam. Volt aki szabadnapot vett ki, hogy mehessen segíteni. Sehol egy rászoruló. Pedig azt hittem hogy ők is akarnak egymáson segíteni, ha már úgyse dolgoznak. De neeem, az ő munkájuk kimerült annyiban, hogy kinyitották nekünk az ajtót ( már ahol volt ) amíg mi ételt, ruhát és fát pakoltunk nekik. Amit ráadásul a mi adományainkból vettek nekik.
2017. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erről beszélek.
2017. jún. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!