Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság az ember, hogy tud...

Manapság az ember, hogy tud boldogulni Budapesten átlag fizetéssel mikor az albérletek illetve ingatlanárak felmentek az égbe?

Figyelt kérdés
Vidékiként kíváncsi vagyok erre mert 1 pesti panel árából már felém 4-5 családi házat vesz az ember . Nem egy 500 fős faluban lakom ! Erre igazából nagyon kíváncsi vagyok,hogy a Budapesti fizetésből tudnak e egyáltalán boldogulni az emberek ? Lakásokat szoktam csak nézegetni arra jöttem rá,hogy a fene vigye el hatalmasak az árak pesten.

2017. jún. 20. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Úgy barátom, hogy elhúznak innen a vérbe.
2017. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy örökölt egyet a nagymamától, azt kiadja vidékieknek horror áron.
2017. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És ha valaki nem ilyen szerencsés ? Ez csak egy adott eset amit mondasz .
2017. jún. 20. 15:23
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
3: Ez egy tök általános helyzet, a többségre igaz. A magyar háztartások 90+%-a saját tulajdonú ingatlanban él, ha az adott család eleve budapesti és nem kótyavetyélték el a vagyont, akkor előbb-utóbb számíthatnak egy 40-50 milliós vagyongyarapodásra. A rendszerváltás környékén itt is fillérekért árulták az önkormányzati ingatlanokat. Ez csak annak szívás, aki most akar vidékről felköltözni és/vagy nincs ilyen háttere.
2017. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert a tehetősebb befeketési céllal lakást vásárlók felverik az árat.

Nem az átlagfizetéssel rendelkező emberek vásárolják Pesten a lakásokat.

A 4-5 családi ház meg azért túlzás.

2017. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem túlzás számolj ! Pesten 1 panel legalább 30 millió itt felém vidéken 5-6 milla egy családi ház. Mondtam vidék alatt nem egy falut értettem ahol állatokat nevelnek.
2017. jún. 20. 15:44
 7/20 A kérdező kommentje:
De a kérdésre még mindig nem kaptam választ,hogy ha egy dolgozó egyedülálló ember,hogy tud boldogulni pesten aki nem örökölt ?
2017. jún. 20. 15:47
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
7: De hiszen kaptál, írtam, hogy az ilyen embereknek szívás most. Feltéve, ha most akar vásárolni, mert aki 5-6 éve vette az ingatlant, az nem ilyen árat fizetett érte.
2017. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tegyük fel valakinek van hol laknia az övé meg minden. Átlag fizetésből meglehet élni Pesten ? Mondjuk valaki pincérként vagy nővérként dolgozik az meg tud élni pesten ? Tudtommal ott minden drágább mint vidéken ?!?!
2017. jún. 20. 16:05
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
9: A budapesti átlagfizetés más mint az országos. De szerintem pl. a pincérek nem keresnek olyan rosszul, abból azért meg lehet élni.
2017. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!