Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van szükség híradóra...

Miért van szükség híradóra egy sport csatornán (m4sport)?

Figyelt kérdés
"Hírek egy percben" Jórészt a migránsok és a baloldal ellen uszítanak. Csak én találom undorítónak ezt?
2017. jún. 25. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
agymosás
2017. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Médiatörvény - minden Magyarországon bejegyzett tévécsatornán kötelező híradót közvetíteni.


"a legalább 15 százalékos közönségaránnyal bíró rádió- és tévéadóknak kötelező reggel legalább 15 perces, este pedig 20 perces önálló hírműsor előállítása, melyben max. 20 százalék lehet a bűnügyi tartalom."


Az, hogy ezen felül a csatorna hogyan tervezi meg a műsorszerkezetét, már rajtuk múlik. Ha nem egy percben lenne híradás, akkor majd a kötelező híradóban lenne ugyanaz.

2017. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kérem szépen, ha olyan előfizetésed van, akkor akár másik 200 csatornád is lehet, de minimum 40-50, így nem kell azt nézned ami neked nem tetszik. Sőt, már internet is van.
2017. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt a szavazók akarták

tudták jól hogy a fidesz diktatorikus elemekkel pl médiatörvény, szólásszabadság korlátozása (plakáttörvény)

csak a fidesz média demagóg gyűlölködő propagandáját közvetíthetik


nézz meg pár diktatúrát hogyan is kezdődött, az első mindegyiknél a rádió, tv befolyásolása


terikenénike meg örül a fotelba hogy "jaj régen gyilkosság stb volt a tvbe most meg cuki állatkák de jó is most hát már nincsenek ilyenek" de vannak csak a fideszes közmédia nem a valóságot hanem az ország jobban teljesít bődületes baromságot sugározza

2017. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Jórészt a migránsok és a baloldal ellen uszítanak. Csak én találom undorítónak ezt?"

Szerintem a kormányellenes liberális úszítás az undorító

2017. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"Csak én találom undorítónak ezt?"


Én is undorítónak tartom, tekintve hogy aki sport csatornát néz, az sportot akar látni nem a kormány aktuális uszítását.

2017. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!