Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az aki ezek után még...

Ki az aki ezek után még isteníti a fideszt vagy bármelyik kormányzó pártot az elmúlt 27 évből?

Figyelt kérdés

Leírom röviden a történetünk. 7 éve vagyok együtt a barátnőmmel, középiskolás korunk óta. Ő egyetemre jár, én dolgozom. Együtt él(t)ünk. Sajnos a szülők mindkét részről segítségre szorulnak. Most a nyári szünetben a barátnőm is munkát vállalt.(orvosnak tanul) Az édesapja súlyos beteg lett, mert a kórházban félrekezelték fél éve és rengeteg pénz megy el a gyógyíttatására. Most arra kényszerültünk, hogy nekem ki kellett jönnöm Angliába dolgozni, mert feléltük minden tartalékunk. Borzasztóan hiányzik. Alig tudunk beszélni egymással, most is dolgozik, én szabadnapos vagyok. Nagyon rosszul viseljük.


Hány családot akarnak még szétszakítani? Hány embert akarnak még tönkretenni a halálgyár kórházakban? Milyen helyzetnek kell itt lennie ahhoz, hogy ez a barom nép kiszüljön magából egy normális kormányzó erőt??


2017. jún. 28. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Akiknek csurrant-cseppent belőle... vastagon vagy csak kicsit, de csurrant-cseppent.


Az agyhalottak, Magyarországon több van belőlük mind gondolná az ember....

2017. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Sokan istenítik még a pártokat, akiket viszont nem érdekelnek a kisemberek. Ez az összes pártra igaz, csak az számít nekik hogy minél jobban megtömhessék a zsebüket, az lényegtelen milyen áron.


Birka nép a magyar, szájkaratéban jó, de mikor össze kellene fogni, lépni kellene, akkor már senki sem megy, pedig változást csak akkor lehetne elérni, ha egy emberként, vallástól, pártnézettől, nemtől és kortól függetlenül fellépnénk az egész rendszer ellen. De nem fogunk, mert mindenki (közöttük én is) félti a munkáját, a családját, és a jövőjét. Így marad a szép fokozatos leépülés, míg egyszer csak beolvadunk valamelyik szomszédos országba mert már nem lesz mit ellopni tőlünk.

2017. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Senki nem szakìtja szèt a csalàdokat. Ez önàmìtàs! Te magad döntöttèl Anglia mellett. Kènyszerìtèsről szò sincsen. Kórházi hibák pedig a világ bármely rèszèn előfordulhatnak.
2017. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

"Milyen helyzetnek kell itt lennie ahhoz,hogy ez a barom nép kiszüljön magából egy normális kormányzó erőt??"

Egyre szorosabb és erőszakosabb helyzet.Ha teljesen lehúznak minket a csődbe,akár forradalom is lehet.

2017. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a legjobb dolog az országban hogy a fidesz hatalomra került.

Azóta beruházások vannak az országban, nőnek a bérek, csökken a munkanélküliség, nő a megélhetés színvonala.

Ennyi!

Akinek meg nem tetszik írkálhat itt bármit, akkor is még legalább 8évig ők lesznek, vagy elmehet külföldre mosogatni, úgy is az a neki való munka.

ha ebben a szép országban a most szárnyaló gazdaságban nem tud munkát találni és megélni.

2017. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó és te ezeket el is hiszed?
2017. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

Légy szíves mondj egy másik pártot, amely ha most kormányozna, nem így történt volna, mint ahogy most leírtad.


Nézzük csak pontról pontra:

1. A fizetésed megközelítette volna az angliai fizetést?

2. Az egészségügy jobban teljesítene (és nyilván azokat a pártokat, amelyek a fizetős egészségügyet szerették volna behozni, nem választhatod, mert így is csóró vagy)?


Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy melyik párt hozhatta volna el a Kánaánt szerinted! Netán azt is megmondhatnád, hogy a jövőben hogyan változtathatnánk ezen, melyik párt fog javítani a fenti két ponton és milyen programmal? Mert nyilván ismersz ilyent, ha "normális kormányzó erőt" szeretnél!


A "bármelyik másik" nem válasz. Konkrét pártot szeretnék és azt, hogy ismertesd azt a programot, ami ezen változtatna részükről. Ne csak köpködjünk, próbáljunk változtatni!

2017. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Segíts magadon Isten is megsegít!Csodálkozom hogy nem árasztottak el a bezzeg példával előhozakodó emberkék hogy nekik sem könnyű de tettek a boldogulásért nem sírtak.Szerintem ha neked rendben lennének a dolgait és más beszámolóját olvasnád a keserűségről leszólnád hogy "dolgozni kell meg tanulni mint én meg a nőn nem kifogásokat keresni a kudarcra"
2017. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Beruházások? Ja stadionokra meg kisvasútra.. rám két hete az egyik kórház vakolata omlott...

csökken a munkanélküliség? Én a 3 hónapos 28 ezerért végzett közmunkát nem számolnám ide...

nőnek a bérek? Ja..de tized annyira se mint az adók, az ételek, a lakhatás és az iskoláztatás

nő az életszínvonal? Hol? ahol én élek itt egyre rosszabb.

2017. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

"nő az életszínvonal? Hol? ahol én élek itt egyre rosszabb."


És? Egyéni szoc probléma. Nem kötelező ott élned akkor. Keresd a lehetőségeket, és menj oda ahol munka van.


Kifogások, nyavalygások 3-2-1....

2017. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!