Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek újraválasztják...

Szerintetek újraválasztják Tarlós Istvánt Budapest főpolgármesterévé (feltéve, ha indulni fog)?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 20:14
 1/5 Dzseri ***** válasza:
58%

az én szavazatomra ne számítson. ;-)


Messze van még 2019. addig még lesz egy parlamenti választás is, nagyon sok minden fog addig történi.

Ha holnap lennének a választások szerintem újraválasztanák.

2017. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Tarlós elindult a "Demszky mindenért a felelős szöveggel még anno 2010-ben, majd jött a "nekem a legfontosabb Bp ezért még a Fidesznek és Orbánnak is nekimegyek" éra, majd most jelenleg "én nem tehetek semmiről, mosom kezem" korszakát éli, uh valószínütlennek tartom, hogy elinduljon vagy ha meg is teszi, akkor nyerjen.
2017. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem újra.
2017. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Remélem nyer!
2017. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Én is remélem hogy nyerni fog. Abban speciel igaza van, hogy Demszky a felelős azért, hogy a fővárosban ennyi minden tönkrement, az SZDSZ jó hosszú időn keresztül megmutatta, hogy a libbant pronyók csak rombolni tudnak.
2017. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!