Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sorosozás szerintetek mikor...

A Sorosozás szerintetek mikor lesz önmaga lejáratója?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az egész amit a kormány csinál önmaga paródiája , de amikor a szavazóik, vagy nem szavazóik tökmindegy is neki állnak ennek a hülyeségnek az már nem gáz tényleg? És akinek meg másról szól a politika az is rögtön Georgy bácsi bérence, nem röhej? Ti mit gondoltok?

2017. júl. 3. 12:34
 1/7 Molyember ***** válasza:
72%
Már most az, mégis működik. A Fidesz joggal nézi hülyének a szavazóit.
2017. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem már az. Vannak benne olyan dolgok, amikkel egyet is értenék, és én sem tartom jónak. De ezt nagyon túltolták! Átestek a ló túloldalára és már olyanban is Soros kezét látják, amihez semmi köze.

A Soros óriásplakátozás meg felháborító. Ne erre költsék a pénzemet.

2017. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezeket a szlogeneket, reklámszpotokat, plakátokat, mumusokat már a fideszesek is cikinek érzik. De nem blamálhatják magukat azzal, hogy bevallják nekünk. Csak az a borzasztó sok közpénz ne menne el erre az egész színvonalon alul agybeteg dologra.
2017. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

ez a kezdetek óta nevetség tárgya

a fidesz nem is létezne ha anno soros nem finanszírozza és nem taníttatja orsós őőő orbán viktort


https://www.youtube.com/watch?v=tbbq2K3rO84

2017. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem fogja lejáratni magát.

A magyar embernek zsidózás és nyugati, imperialista ügynöközés kell. Még nem megy nyíltan, még csak sorosozás van, de majd ide is eljutunk idővel.

2017. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Majd ha nem fogják sorost úgy fogadni zárt ajtók mögött a média kizárásával az Eu parlamentben, ahogyan teszik ma is. [link]


Amúgy a parlament nagy része soros kezében van [link]

2017. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
„a népet mindig rá lehet venni, hogy kövesse a vezetők parancsát. Ez nagyon egyszerű. Nem kell mást tenni, mint azt mondani nekik, hogy megtámadták őket, a pacifistákat pedig megbélyegezni, hogy nem elég jó hazafiak, és ezért veszélybe sodorják az országot. Ez a világon mindenütt ugyanúgy működik.”
2017. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!