Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is meg kellene...

Szerintetek is meg kellene állítani már a nyugat-európai határokon a Magyar gazdasági migránsokat, akik az Orbán rezsim alacsony bėrei miatt akarnak elmigrálni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Ėn azt egy szòval sem mondtam sosem,hogy valakinek is százezres nyugdíjat szeretnėk adni,de azėrt ma európa közepėn,szerintem megalázó ez az összeg,a Balkánon magasabb ez a juttatás,pláne úgy hogy állítólag dübörög a gazdaság
2017. júl. 10. 17:48
 52/62 A kérdező kommentje:
Most viszont ėn szívódom fel,mert nekem van dolgom,úgyhogy ha írnál,arra neharagudj de csak kėsõbb tudok ėrdemben reflektálni..-L-
2017. júl. 10. 18:11
 53/62 Pro Patria ***** válasza:
Tényleg nem érted a különbséget, ugye? Akik kimennek Magyarországról jobb anyagi helyzetű országokba dolgozni, nem szociális támogatásokat vesznek fel, hanem munkát vállalnak. Értéket állítanak elő a társadalomban, amiből kivesznek.
2017. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Ėrtem de csak azėrt mennek el dolgozni,mert ott magasabb a keresetúk...Tehát gazdasági szempontok miatt,vagyis gazdasági migránsok...Nem csak a szociális juttatásokat igėnybe vevôk gazdasági migránsok hanem ôk is..
2017. júl. 10. 23:03
 55/62 A kérdező kommentje:
Amúgy kibeszėlt itt arról hogy a magyarok szociális juttatások miatt migrálnának el...Azėrt takarodnak el a szemetek,mert itthon Orbán akit megválasztottak ėhbėrėrt robotoltatja ôket...
2017. júl. 10. 23:06
 56/62 Pro Patria ***** válasza:

"Ėrtem de csak azėrt mennek el dolgozni,mert ott magasabb a keresetúk..."

- Igen, ezért. Viszont az illegális bevándorlással szemben az erkölcsi aggály az, hogy van-e jogalap az itteni erősebb szociális háló kihasználásának, előállított érték nélkül, más országok állampolgárainak, akiket nem fenyeget etnikai jellegű atrocitás, csupán az ilyen lehetőségek miatt vállalja az utat - nem legális határátlépés mellett - ez a bendorlási hullám.

2017. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
De te megint másról írsz,ezeknek a magyar migránsoknak semmi közük az illegállis migrációhoz,ės senki nem állította hogy õk azok lennėnek,hisz az EU-n belül szabad az áruk,szolgáltatások,ės munkaerõ áramlása...Csupán erkölcsi aggályokat vet fel a kėrdės,ės ezėrt ėri õket,ės a Lengyeleket,stb attrocítás a helyiek rėszėrõl jogosan mert úgy ėrzik hogy az alacsony bėrúkkel amiėrt kint dolgoznak,elveszik a munkahelyeket az ottani Brit munkavállalók elôl..Ezėrt van elegük a Briteknek a magyar gazdasági csõcselėk migránsokból,ės remėlem kitakarítanak minden magyar munkaerõt nyugat-európábòl...
2017. júl. 11. 10:41
 58/62 Pro Patria ***** válasza:
Válaszolhatnék, de minek etessek egy trollt...
2017. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
Rád bízom,tėgy ahogy kedved tartja,elvėgre szabadság van Orbanisztánban,mėgha csak papíron is,de azis valami...Amúgy nem hiszem hogy Trollkodnėk,csupán válaszoltam a kėrdėsedre,ellenben a te utosó üzid nagyon is Trollosnak tünt...
2017. júl. 11. 11:32
 60/62 anonim ***** válasza:
Akkor mèrt dolgozik több millio nèmet Ausztriàban,Svàjcban, Luxemburgban meg Skandinàviàban, őket Merkel dolgoztatja èhbèrèrt?
2017. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!