Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lehet az, hogy a magyar...

Miért lehet az, hogy a magyar politikusok mértéktelenül lopnak, a nyugatiak pedig általában úgy, hogy a népnek is jusson?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

#1

Ha szerinted a nyugati emberek a kulturemberek akkor helyben felakasztom magam. 3 honapig dolgoztam németorszagban es ez alatt több idiótával talalkoztam mint egesz addigi életemben

2017. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

A migránsok? Komoly? Hol le nem sz*rom, hogy ilyen, megy olyan szervezetek, amik most tényleg vagy Sorosé, vagy nem, hogy segítenek pár száz, akár ezer migránsnak.


Soros nélkül is milliók indulnak meg Európa felé.


A migráció valódi oka nem Sorosnál, hanem amerika és a többi nyugati ország katonai beavatkozása keleten.


"de 2 év múlva mikor itt is minden 5. ember néger lesz,"


Ha egész Szíria, minden lakosával együtt jönne Európába, akkor se lenne minden 5. ember néger. Legalább a számokkal legyél objektív.


"Szerinted ez jó??"


Mondtam én ilyet?

Az hogy nem utálom csípőből Sorost, még nem jelenti azt, hogy a keblemre ölelnék minden arabot.

2017. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Nyugatiak is mértéktelenül lopnak, csak ott a GDP miatt több marad, talán még jobban is lopnak
2017. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Idegességemben már írni sem tudok helyesen.

Összességében 29%-os nagyon túlzó vagy és valótlan/sarkított összefüggéseket erőltetsz.

Ez közel sem valósághű.

2017. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Látom működik az agymosógépezet. Tehát a "háború" miatt jönnek ide az emberek :D


Tehát az elmúlt 100 évben nem robbantották, késelték, meg lőtték egymást rommá az arabok. Értem. Most hirtelen meggondolta magát 10 millió ember és útnak indult Németországba és Svédországba. Értem.


Látom jól működik az agymosógépezet is, hogy ezt te mind beveszed. Végül is ha egy társadalom a maga kormányzati erejével fogva azt mondja, hogy márpedig nem engedi be a hordákat, akkor szerintem meg tudta volna állítani.


A baj, hogy nem is akarták megállítani a terroristákat :)


(igen nekem az is terrorista, aki még nem robbantott, de egész életében erőszakban élt, tehát azt idehozza)

2017. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

"Tehát az elmúlt 100 évben nem robbantották, késelték, meg lőtték egymást rommá az arabok."


Dehogynem, de az elmúlt száz évben nem is volt még mindig ilyen jó buli Európa. 2 világháború, a rendszerváltásig a vasfüggöny. Utána még kellett 15 év, hogy több kelet-európai ország is eu tag legyen, ami becsatornázza az utat (minden keleti népnek) a nyugati országokhoz.


Tovább szintén az elmúlt száz évben a nyugat-európai országok és USA is beavatkoztak a Közel-Kelet rendjébe. Igen, katonailag is.


"Most hirtelen meggondolta magát 10 millió ember és útnak indult Németországba és Svédországba."


Amilyen hirtelen kirobban egy szír polgárháború, és amit meglovagolnak a szomszédos országok is, igen.


"Végül is ha egy társadalom a maga kormányzati erejével fogva azt mondja, hogy márpedig nem engedi be a hordákat, akkor szerintem meg tudta volna állítani. "


Igen, megtudta volna.


"(igen nekem az is terrorista, aki még nem robbantott, de egész életében erőszakban élt, tehát azt idehozza)"


Valakinek terrorista, valakinek szerencsétlen, valakinek menekült.


Agymosógépezetről beszélsz, holott itt egyedül te vagy képtelen hosszútávú tényezők összefüggéseit meglátni.

De én itt le is zárom. Nem vagy fejlődőképes, vitaképes pedig pláne nem.

2017. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 16


na, az ilyen hozzád hasonló emberek miatt tart ott az emberiség a XXI. században ahol tart. Nem látsz az orrodig, megsajnálsz minden jöttment idiótát mert sírnak neked. Mindne hülye libsi szöveget elhiszel amit olvasol, de addig nem látsz, hogy ezek régen is úgy éltek mint az állatok, elfogadták, nem tudták milyen jobban élni. Erre valakik elkezdik nekik mutogatni, hogy dehát európában ilyen meg ilyen jól lehet élni, hát persze, hogy jönnek hogy még útvonalat is csinálgatnak nekik. Elvégre ki a fene akar egész életében háborúban élni (régen is az volt!) hogy ha élhet másol is? Csak eddig senki nem hívogatta őket.


Nem baj, te és a hozzád hasonló embereknek kívánom, hogy a TE szomszédjaid, a TE albérlőid, a TE munkatársaid, és NE ADJA ISTEN, a TE barátnődet találják majd be a kis kecskekureló haverjaid az aluljáróban. Milyen szép lesz majd, biztos tetszeni fog te agymosott libsi.

2017. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17-es,

olvasom a amiket itt összehordassz és nem akartam beszólni, mert mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét, de a tied már akkora marhaság, hogy nehéz szó nélkül elmenni mellette..


"na, az ilyen hozzád hasonló emberek miatt tart ott az emberiség a XXI. században ahol tart."

-> Téves. Inkább az olyanok miatt mint te. A másik válaszolóhoz hasonlóan gondolkodik a többség a nyugati országokban és nem véletlenül vannak 10x előrébb mint Magyarország...


"a hozzád hasonló embereknek kívánom, hogy a TE szomszédjaid, a TE albérlőid, a TE munkatársaid, és ..."

-> Én veled ellentétben már laktam együtt muszlimmal, sőt dolgoztam is velük és állítom, hogy 1000x jobb emberek mint te valaha leszel... persze vannak kivételek (ők a terroristák), ahogy itt is van maffia, csalás, bűnözés stb., de egy értelmes ember nem 0,1%-nyi elmebeteg alapján ítél meg egy egész társadalmat...

2017. júl. 13. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!