Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb, ha így állnánk...

Nem lenne jobb, ha így állnánk hozzá a magyarok a FIDESZ-rendszerhez?

Figyelt kérdés

Ahelyett, hogy mindenki háborogna meg tüntizne Orbán ellen, a civil életben mindenki látszólag behódolna neki, de sutyiban megmaradnánk szabad, gondolkodó embernek, akik ismerősök és barátok körében pletykálkodnak csak.


Megadnánk a Császárnak, ami a Császáré.


Nem olyanok lennénk, mint a fenyőfa, ami inkább törik, de nem hajlik, hanem olyanok, mint a fűszál, ami inkább hajlik, de nem törik.


Az eseményeket nem alakítani próbálnánk, hanem csupán sodródnánk velük miközben a legjobbat próbálnánk kihozni aktuális helyzetünkből, és elismernénk, hogy az élet spontán, bonyolult, és kifürkészhetetlen, nem változtathatunk minden aspektusán.



2017. júl. 23. 20:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%

Úgy kéne hozzá állni, hogy 4 évente menjenek el szavazni utána meg fogadják el azt amit választottak.

Én untam Gyurcsány alatt is hőbörgést. Ha megválasztották az MSZP-t akkor az legyen amit ők jónak gondolnak, aztán ha ez nekem nem jó majd legközelebb valaki másra szavazok.

2017. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ez most is így van. Kényszerből, látszólag elfogadják, de a zsebekben ökölbe szorulnak ám a kezek. Szerintem ha lehetőség lenne behúzni a Viktátornak egyet büntetlenül, lenne úgy 9 millió jelentkező kapásból.
2017. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Tehát törődjek bele, hogy fát vágnak a hátamon? Én szívesen megadom a császárnak, ami a császáré, csak az a baj, hogy a császár lányának, vejének, szomszédjának, szobatársának, seggnyalójának, meg mindenkijének meg kéne adnom azt, ami az övéké... Megadnám én szívesen nekik is, ha lóbránerről volna szó. Szóval nem tartom jó ötletnek eltűrni, hogy gyakorlatilag azt csinálnak az emberrel, amit csak akarnak. Egy ideig úgy voltam vele, hogy Magyarország nem kísérleti nyúl, hogy kipróbáljunk újabb és újabb vezetőket, hátha... De jelenleg nem látok más megoldást.
2017. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

"Tehát törődjek bele, hogy fát vágnak a hátamon?"


Így is fogalmazhatnánk. És ha emiatt dühöt, keserűséget, vagy hamis vágyakat éreznél, segíts magadon meditációval és önhipnózissal.

2017. júl. 23. 21:43
 5/38 Dzseri ***** válasza:
46%

miért kéne behódolni?

amikor lehetne jobb


mi a világviszonylatban egy gazdag ország vagyunk!

Csak szarul használjuk fel a pénzünket!

Hozzáértő vezetőkkel, a rendelkezésre álló forrásokból egy sokkal jobb országban élhetnénk!


nem szabad beletörődni

sok exkomcsi takarodjon!

a demokráciában születettek vegyék át a helyüket!

2017. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos jellemző miatt tartunk ott, ahol! Mégpedig amiatt, mert ebben az országban senki nem gondol komolyan semmit! Szidják Orbánt, esetleg kimennek kicsit tüntetgetni, de aztán ha rákérdeznek, hogy most mi ez? Ez a tüntetés? Akkor elmosolyodnak, és megkérdezik: "Miért, bárki is komolyan gondolta ezt a tüntetést?" Itt bárminek neki állnak, a vége az, hogy elröhögik magukat, és megmondják, hogy nem gondolták komolyan! Pl. régebben volt egy hosszadalmasabb beszélgetés egy másik kategóriában az ufókról. A végén kiderült, hogy azért írtak 200 oldalt, mert (és most nagyon figyelj), mert POÉN VOLT CSAK! Érted, POÉN!! Itt akárki akármibe belekezd, ahogy komolyra fordulna a dolog, hirtelen csak poén lesz az egész. Meg az lesz az egészből, hogy "Miért, itt bárki is komolyan gondolta?" Poénból mennek ki, meg egy kis mozgás miatt, ja igen, meg mert unatkoznak. Itt ezek az indokok, ezek a VALÓS indokok!! Szerinted aki felgyújt egy random kocsit, az tényleg tüntetni akar a kormány ellen? Ugyan már! Szimplán csak dühöng! És most tőled kérdezem kérdező! Van bárki is, aki komolyan gondolja a fidesz elleni tüntetést? Na ugye, hogy nem! Hát még az ellenzék is jól tudja, hogy úgyse fogja tudni leváltani! Tehát komolyan készül a leváltásra? NEM! Jól tudja, hogy nem lesz leváltva, tehát még az ellenzék sem gondolja komolyan azt amit tesz! Most szerinted bármilyen változás hogyan lenne? Van bárki is, aki komolyan gondolja, hogy lehet bárki is a fidesz helyett? Ugyan már! Dehogy! Hát még én is a fideszre fogok szavazni! Ismerőseim mind "pont véletlenül" az LMP-re meg a jobbikra szavaznak... Ja, csak ezt mondják. Dehogy ezekre szavaznak!! A fideszre szavaznak! Eddig akárhány embertől kérdeztem mind LMP-s volt! Közben meg nézi az ember, és látja, hogy alig van %-a a pártnak! Hát persze, mert dehogy szavaztak az LMP-re! Mind a fideszre szavazott! Van bárki is, aki komolyan képes lenne leváltani a fideszt? DEHOGY! Mire váltsuk le? Amikor a fejébe ötlik ez a kérdés valakinek, azonnal rájön, hogy jobb ha csak szitkozódik egyet az ismerőseivel, mert még a végén tényleg leváltják a fideszt, aztán jön egy rosszabb! Szerinted ha tényleg le akarnák váltani KOMOLYAN, akkor már nem tették volna meg? Senki sem akarja itt leváltani! Senki! Azért szitkozódnak, mert ez már egy szokássá vált náluk! Szidnak mindenkit, persze, hogy a fideszt is! De hogy le akarják váltani? Dehogy! Nem akarja leváltani senki, még az ellenzék se igazán! Szidják a fideszt, mert mindig szidnak valakit! Meg mert "poén kimenni tüntetni". De itt senki sem gondol senki semmit komolyan! Még mondják is, hogy vicc az egész politika, mond, ki veszi már komolyan? Máshol csinálnak egy hónapos sztrájkot, és megvan amit akartak! EGY ROSSZ SZÓT SEM mondanak a pártra! Csak sztrájkolnak! És elérik, amit akarnak! Itt viszont össze-vissza szidják a kormányt, de ugyan, szerinted hol fognak bármit is tenni? És egyáltalán miért fáradjanak? Hogy legyen egy másik kormány, aki miatt majd megint tüntethetnek?
2017. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Alain Delon ***** válasza:
69%
20:58: Szóval 4 évig megilleti bármelyik bandát a teljes önkény, olyan alapon, hogy "az legyen amit ők jónak gondolnak"? Jó nagy demagóg vagy!
2017. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Mindenki mutassa azt, hogyminden rendben van. Ne tüntessenek, mindenki mondja hogy boldog és jól megy az ország, ezzel is jelezve hogy továbbra is így folytassák -.-
2017. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Alain Delon ***** válasza:
95%
Ha a FIDESZ alapítói így álltak volna hozzá a Kádár-rendszerhez, ma nem lenne FIDESZ.
2017. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, mutass nekünk példát és fogd be a pofàd.
2017. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!