Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor tudunk megint ilyen...

Mikor tudunk megint ilyen embereket juttatni az ország élére?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ha már többen emlegették őket ebben a rovatban. Ti szerintetek jó lenne hozzájuk hasonló?

Melyikhez húztok inkább? Kinek miért melyik szimpatikus vagy nem szimpatikus?



2017. júl. 26. 22:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
15%
Reméljük soha.
2017. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Szent László lovagkirályra szavazok.


[link]

2017. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Hálát adok a jóistennek, hogy az SZDSZ eltűnt a színről, bár a kirohadt tövéből már szépen sarjad az új dudva. Náluk gyomorforgatóbb társaság kevés volt a politikai palettán, talán csak Kun Béla és Szálasi...Antall József rendkívül intelligens és talpig tisztességes ember volt, politikusként az idealizmusa róható fel hibájául. Nagyon jól emlékszem, micsoda undorító lejáratókampány ment ellene, még a halálos ágyán is, most meg időnként azoknak van pofája méltatni őt, akik mocskos, aljas módon pocskondiázták, hazudoztak róla itthon és külföldön. Göncz Árpád össze sem mérhető vele.
2017. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
3! pure poetry kivált az első mondat
2017. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3: ez köti össze őket. Göncz Árpádot is pont ugyanannyi pimaszság érte a másik oldalról és ma szintén van arca azoknak méltatni akik akkor ebben voltak.
2017. júl. 26. 23:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Már az hogy kommunista elhajlással vádolták, és hasonló undormányokkal, számomra ugyanolyan gusztustalan mint hogy Antall Józsefet tömegbelövetés gondolatával vádolták. A fecskék a verebek közt járnak így.
2017. júl. 26. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
3! Az a dudva már rég kisarjadt, sőt erdő lett belőle, Fidesznek hívják! Sajnos az ő eltűnésükre még várni kell.
2017. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"3! Az a dudva már rég kisarjadt, sőt erdő lett belőle, Fidesznek hívják!"


Ekkora marhaságot is régen olvastam már.:D


Ami pedig a Göncz-Antall párhuzamot illeti: valóban az EGYETLEN dolog, amiben összehasonlíthatók, az az, hogy mindkettejüket érték támadások - csak épp nem azonos mértékben és valóságalappal. Erről fölösleges vitatkoznunk, jó a memóriám, és fiatal felnőttként éltem át a rendszerváltást.

2017. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az szép dolog, és értem az aggályaidat és a fenntartásaid Antall Józseffel kapcsolatban, nekem is vannak, más kérdésben szoktam is erről írni. De a lényeg, pont az lenne, hogy azt is lásd, ez nem csak róla szólt. Undorító ami zajlott mindkettejük ellen. És azonos mértékben, még ma is zajlik mindkettő ellen. A valóságalap pedig 99%-ban semmi.
2017. júl. 26. 23:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nem is vitát nyitottam.
2017. júl. 26. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!