Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor béruniò vagy...

Most akkor béruniò vagy alapjövedelem lesz ha jövőre veszít a fidesz?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 16:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%

egyik se

mindkét nagy irányvonal egyetlen ütősnek számító szlogenje az orbángyűlölőknek szól, akik ha lehet ne is dolgozzanak, ne legyen családjuk, ne járjanak közösségekbe

mindenki más sajnos nem önmaga ellensége, és tudják mit jelentenek ezek a hangzatos marhaságok a másik zsebre nézve

2017. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Én Jobbik szavazó vagyok, de bérúnió nem lesz, az baromság. Tőlem legyen, én nem állok az útjába, de nulla a realitása. Hiszen még egyazon országban sem egyenlőek a bérek, Nyugaton sem.


Alapjövedelem. Az is marhaság, csak a játékgépekben meg uzsorásoknál kötne ki a kifizetése napján a legtöbb esetben.

2017. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%

"Én Jobbik szavazó vagyok, de bérúnió nem lesz, az baromság."


Bírom az ilyen embereket, akik szerint XY párt baromságokat beszél és csinál, de ők azért csak rá szavaznak, mert... ööö... izé... na.

2017. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk itt munkaalapú társadalom épül. Nekünk ide nem kell jólét, mi a munkában hiszünk.
2017. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
és amúgy hol a jóét 49%?! hol volt 2010 előtt? elbújt az ágy alatt?
2017. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

még nyugaton sincs bérunió az hogy hol mekkora béreket adnak az az ország fejletségétől függ, igen naív és buta ember az aki beveszi hogy ez megvalósulhat.

alapjövedelem meg nincs egyetlen országban sem nem kell indokolnom miért nincs szerintem

2017. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
22%

#5


Egy szóval nem mondtam, hogy akkor jólét volt. De legalább hivatalosan törekedtünk rá, most meg már nyíltan ellene vannak.

2017. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

"De legalább hivatalosan törekedtünk rá, most meg már nyíltan ellene vannak."


Kik?:D Egyébként csak kíváncsiságból: te tényleg nem látsz semmilyen összefüggést a munka és a jólét között?

2017. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

" nem mondtam, hogy akkor jólét volt. De legalább hivatalosan törekedtünk rá,"



:DDD hivatalosan is idióta vagy

"törekedtünk rá"


az óóóóóóóóóóóórbán nem törekedik a jólétemre

2017. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

"Kik?:D"


Mi, magyarok.


"Egyébként csak kíváncsiságból: te tényleg nem látsz semmilyen összefüggést a munka és a jólét között?"


Nem. A termelés és a jólét között viszont annál inkább.

2017. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!