Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melik a Jobbik legújabb...

Sulek Péter kérdése:

Melik a Jobbik legújabb programja?

Figyelt kérdés
Csak 2014-eseket találok frissebb nincs ? MEgköszönném ha valaki segítene megtalálni. Állítólag van valami 60 oldalas érdekelne köszönöm
2017. júl. 30. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Ők nem programot hanem pogromot hirdetnek majd.
2017. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
az hogy naponta megkérdezzük gyakorikérdéseken hogy mi a Jobbik programja, hogy ne tűnjünk prolinak akik még írni sem tudnak.
2017. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én sem találkoztam a 2014-es programjuknál újabbal, csak néhány elképzelésükről olvastam. Hogy aztán mikor áll össze ez programmá, az jó kérdés. Persze, az is lehet, hogy már összeállt, csak én nem találkoztam vele.
2017. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Választási programot még nem adtak ki, de még van idejük...
2017. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát
2017. júl. 31. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Összeállni a baloldallal, mely szétdarabolódott, és ebből nyerni szavazatokat a jobboldali kormány megbuktatásához. A Jobbik tehát egyszerre alatt szélsőjobb és szélsőbal lovat megülni. És közben kilóg a lóláb.
2017. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!