Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ilyen összefogásnak lenne...

Egy ilyen összefogásnak lenne esélye leváltani az Orbán-kormányt?

Figyelt kérdés
Jobbik-LMP-Új Kezdet-Polgári Világ-egyéb minipártok
2017. aug. 12. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Jobbik-Lmp közösen? Előbb jön elő a Sátán, mint ők összefogjanak. Esélyük meg nem lenne mert elvesztenék a szavazóikat is.
2017. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Csak én vagyok annyira lemaradva,hogy az utolsó két pártról még nem is hallottam?


Egyébként jelenleg semmilyen..

2017. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Semmilyen összefogásnak nincs semmilyen esélye a csaló választási törvény miatt. Ha szorul a hurok, egyszerűen átrajzolják a választási körzeteket úgy hogy nekik legyen jobb.
2017. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Mini pártok, egyenlő, fölényes Fidesz győzelem. Fidesznek meg van a biztos szavazótábora. Fidesznek az a tökéletes, ha minél több párt van. A maradék szavazók teljesen szétforgácsolódnak. Nem tévedésből támogatta azokat az ép választásokra alakuló mini pártokat pénzel. Szerintem, összefogás is akkor hozna eredményt, ha sok szavazó, nem pártra, hanem a Fidesz ellen szavaz rájuk.
2017. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Jelenleg semmilyen összefogás nem váálthatja le Orbánt. Új pártokat kell csinálni. Járj élen kérdező !
2017. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Az első lépés nem annak találgatása, hogy kiknek, milyen pártoknak kéne összeállni. Nem is így csinálják a pártok ma se.

Az első lépés megismerni a másikat, véleményét, majd olyan programot kidolgozni, ami a legtöbb ember számára elfogadható. Ezután következik a társkeresés.


Olyan programmal, hogy váltsuk le Orbánt, senkinek semmi esélye. Nem a választási törvény miatt, nem azért, mert Orbán keresztbe tenne, hanem azért, mert ez nem program. Azt kell megmondani, mit teszünk UTÁNA. Ez a kulcs.

2017. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tetszik vagy nem az MSZP szavazóinak a száma hiányozna a győzelmi fölényhez. Önállóan nyerni képes ellenzéki párt csak a Fidesz leváltásának útján kezdhet el erősödni. Ehhez pedig ideiglenesen az MSZP-t is be kell venni a buliba.
2017. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!