Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik félnek a migránsoktól,...

Akik félnek a migránsoktól, pontosan mitől félnek?

Figyelt kérdés
Kérdésem nem provokativ, hanem tényleg érdekel, hogy aki fél mitől fél. Lehetőleg , ne egy szavas választ adjatok. Köszi.

2017. aug. 24. 16:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
49%

1. Attól, hogy elvállalják a munkát nettó 50 ezerért, és soha nem lesz változás, mert mindig meglesz a munkaerő, aki elvégzi a munkát!


2. Attól, hogy rájuk pénzt költenek, az nem azért lesz, mert összességében többet költenek az emberekre! Van egy X összeg, amit az országra költenek, és abból Y összeg elmenne rájuk! Akkor már inkább menjenek Németországba, még a bevándorlók is csak jobban járnának!


3. Attól, hogy a betelepülés miatt olyan radikális pártok lesznek népszerűbbek, akikhez képest a jobbik liberális párt.

2017. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

De számokban elég kevés az a réteg, akik Magyarországon akarna maradni. Vagy nem?

Én megértem a félelmet, meg teljesen más kultura az övék. De azért nem tobbszázezres tömegről van szó( esetunkben) . Szóval ez az elveszik a munkàt, meg majd minden sarkon megerszakoljak a nőket elég valótlanul hangzik:)

2017. aug. 24. 16:57
 3/43 Estádio de Felchút ***** válasza:
62%

Amíg nap, mint nap hajléktalanokba botlom BP-en, bármerre járok, amíg a Blahán tízezren állnak sorban karácsonyi ételosztáskor, amíg hónapos várólista van a kórházakban, amíg a szomszéd néninek döntenie kell, hogy a gyógyszereit váltja ki, vagy ételt vesz, addig egyetlen migráncsot sem akarok látni az országban.

Nem érdekel a sorsuk, nem érdekel, mi lesz velük. Ha a határon halálra fagynak, az sem izgat.

Majd ha rendet tettünk a saját portánkon, akkor én leszek az első, aki jótékonykodni fog. De amíg egyetlen magyar is nélülözik a hazájában, addig annak segítek.

2017. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Utolsó: hogy segítesz? Ételt osztasz?

Szerinted miért van ennyi hajléktalan Magyarországon?

2017. aug. 24. 17:04
 5/43 anonim ***** válasza:
67%

a fideszes demagóg dumáktól félnek nem a migránsoktól

a migránsok 99% még átvonulni se akart mon nem hogy letelepedni

gondolkodj már! a saját honfitársaink migrálnak százezrével az orbánrezsim elől, szerinted ki akarja az életét munkával tölteni 80 ezer forintért amikor egy albérlet (országrészfüggő) 50-100 ezer és hol a rezsi? hol a kaja? hol vannak az egyéb dolgok?


nagyon cső sötét ostobának kell lenni hogy azt hidd ide akar valaki menekülni mikor ott a háború alatt jobb körülmények vannak mint itt "békébe"

2017. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Szeretnek rettegni, és elhiszik azt a sok hazugságot, amit a Fidesz mond. Lásd az első hozzászólót!
2017. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem, a legnagyobb félelem, a migránsok érkezésével lassan mindennapossá váló terror miatt van.
2017. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
31%

"lassan mindennapossá váló terror miatt van"


A menekült válság előtt is voltak terror cselekmények Európában...

Csak most a menekült válság miatt ezt túl nagy dobra verik a kormánypártiak, úgy állítják be, hogy a menekültekkel együtt érkezik a terrorizmus.

Ez hülyeség!

2017. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
37%
Nem hülyeség . Bizonyított tény hogy összefüggés van a migráció és a terrorizmus között. Hiába próbálod elazudni. És se robbanó mellényes sem a gázolásos merénylet nem volt régebben. Pláne nem olyan helyen mint Németország.
2017. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
65%
#8: Én ugyan nem vagyok kormánypárti, de azért remélem, nem azt tartanád helyesnek, ha hallgatnának a médiák a terrortámadásokról. Az meg ugyan igaz, hogy korábban is voltak terrortámadások, de azért az szerintem, nem tagadható, hogy mióta a "migrációs válság" tart sokkal gyakoribbak.
2017. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!