Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek Vona Gábor vagy Gyurcsá...

Sulek Péter kérdése:

Nektek Vona Gábor vagy Gyurcsány Ferenc a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Akár politikai tevékenysége, akár emberileg, kinézetre bármilyen szempontból. Összességében számotokra ki a szimpatikusabb?
2017. aug. 24. 20:17
1 2 3
 11/21 hájaaa ***** válasza:
15%
Amúgy ha most meghallgatja valaki az öszödi beszédet ennyi év távlatából, elég szimpatikus lesz Gyurcsány, legalábbis vonával szemben...Vonának meg meghallgatod a pár évvel ezelőtti nyilatkozatait mikor EU-s zászlót égetett, meg muszlimok meg az oroszok felé akart nyitni...hát szélkakas mint a vezére Orbán
2017. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Nos hát a Fecó eljátszotta a becsületét mikor befogadott magához 1 mélyszegény magya ahhh akarom mondani migráns családot.
2017. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Nehéz kérdés emberileg nem igazán ismerhetjük őket, politikailag az évekkel korábbi Vona elfogadhatatlan számomra, nagyon messze állt az én ideológiámtól, a jelenlegi már elfogadhatóbb.

Gyurcsány politikai pályája sem volt viharoktól mentes.

Nehéz a döntés, de inkább Gyurcsány.

2017. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Én is pár éve vettem rá magam, hogy az öszödi beszédet meghallgassam. Hát nem semmi, ahogy megvezetett minket ezzel is a Fidesz basszus.
2017. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Vona egyértelműen.
2017. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
Külső alapján nem ítélek, emberileg sztem gyurcsány jobb fej lehet, de politikailag utálom mindkettőt.
2017. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%

Ha mindenképp választani kell akkor inkább Vona.

De egy nulla mindkettő.


Politikailag Gyurcsányt gondolom nem kell ecsetelni.

emberileg se normális.


Vona politikailag nagyon lejáratta magát mindennel, egy szélsőjobbos pártból jobblibek lettek.

emberileg se szimpatikus.

Tipikus bohóc.


Tehát összeségében nagy nulla mindkettő.

Semmi keresnivalója ilyen embereknek a politikában!

2017. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Mivel szoktam futni és tudom, hogy a Feri is ezt a sportot űzi ezért rá szavazok, de csak ez miatt.
2017. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha róluk van szó, akkor inkább egy csendes-kedves golyószóró a szimpatikusabb velük szemben;)
2017. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vona,bár Gyurcsánnyal sincs semmi bajom.
2017. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!