Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az ellenzék helyeselte a kvótaügyben hozott EU bírósági döntést?

Figyelt kérdés
Nem lesz ebből megint 2/3?
2017. szept. 7. 09:15
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
78%

"hogy az ellenzék helyeselte a kvótaügyben hozott EU bírósági döntést?"


Csak azt ne felejtsük el, hogy ez ugyanaz az ellenzék, ami nem helyeselte, hogy nem veszünk részt a 1200 menekült ügyének lebonyolításában, meg ugyanez az ellenzék mondta, hogy semmi értelme ennek a harcnak az EU-val szemben, meg, hogy ezt a pert el fogjuk veszíteni. Igazuk lett? Igen. Szóltak előre? Szóltak. Az, hogy a jobboldal a saját feje után megy, meg a hülyeségbe szalad bele, arról nem az ellenzék tehet.

2017. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
7%

#22 "ugyanez az ellenzék mondta, hogy semmi értelme ennek a harcnak az EU-val szemben..."


KULCSMONDAT !!!


Ez jellemzi az ellenzéket: Be kell hajolni az erősebb kutyának ellenkezés nélkül.

Fogadjuk el gyarmati státuszunkat, hajtsuk le a fejünket, és akkor talán nem fog fájni annyira, ha erőszakot tesznek rajtunk...


Amit az ellenzék csinál, az ugyanaz, mint a majom a zsugorodó sivatagi pocsolya mellett: Sorba lökdösi be az állatokat a krokodilnak a vízbe, azt remélve, hogy akkor hálából őt eszi meg utoljára...

2017. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Hm, a putyinisták azt mondják, hogy az européerek kutyák. Ez jó.
2017. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

De mostkomolyan. Tudjátok honnan származik a magyar költségvetés?


2db dologból...


Az egyik: Adónk.

A másik: EU-s támogatás.


Én most nem szeretnék állastfoglalni abban, hogy kell e az EU, avagy sem... Mivel őszíntén szólva nem látom át a témát annyira.


De mosta legnagyobb jó indulattal kérdem én: Milyen alapon nem fogadunk be 1294 embert, ha annyi támogatást kapunk? Nem azt mondom, hogy prostituálódni kell, a pénzért cserébe semmiért se szólni... De ez meg már a ló túloldala. Ha nem teljesítünk semmilyen elvárást a tagállamok részéről és mi önkényesen nem vagyunk hajlandóak teljesíteni amit a TÖBBSÉG IGEN, akkor hogy van pofánk elfogadni azt a támogatást? És akkor még a politikusaink el is lopják, nem arra költik amire MI kaptuk.

Utána meg uszítják a népet az unió ellen, holott egyenlőre kultúrálisan annyira vagyunk európaiak mint magyarok. Aki itt hazaárulózik az valamilyen szempontból szintén az, bár én mindíg is undoritónak tartottam ezt a kifejezést.

Meg azt is aki ezt valódi szempontnak tartja.


Viszont nézzük az aggodalmakat is, melyek fogalmam sincs hogy jogosak e, minden esetre lehet.


"Mi lesz, ha az 1300ból hírtelen 50 000 lesz?!"


Na mi? Hányan is vagyunk az országban? 9 600 000-en? Az az 50 000 tényleg számít?

Van olyan tagállam ami kisebb mint MO és félmillió menekültet fogattak be. Oké, hogy ott más a társadalűm, meg a kultúra, de én nem halottam semmi rosszat.


És eddig még a terror támadásoknál sem a bevándorlók radikalizálódtak idáig, hanem sokadik generációsok, de annak oki szerintem nem nagyon lehetett más mint a rasszizmus.

2017. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Whitewolf19 ***** válasza:
És a nők elleni erőszakot kik követték el? Ezen akadsz fent hogy inkább azok robbantgattak, akik már oda születtek? És ez most felmenti azokat akik nőket molesztáltak... zaklattak vagy meg is erőszakolták őket. Akik a fehér őshonos lakosságot tartják rettegésbe vagy elgettósítják az országot és NO-GO zónákat hoznak létre.. van pár jó kis amatőr videó.. csak ti ezt biztos nem látjátok.. Soros tv nem adja a szátokba. Ja.. és nem a fideszre szavaztam.. egyszerű képlettel meglehet érteni.. Eltérő földrajzi.. kultúrális különbségek miatt nem valóak ide. Pont.
2017. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Nem is gondololtam, hogy a fideszre dzavaztál, egyértelmű, hogy a jobbikra...

Amivel nem feltétlenül van baj, a Te dolgod.


De ettől még nagyon sötét vagy. Soros Tv nincs, Soros György = Emmanuel Goldstein, de Te nyílván azt se tudod ki az...

Elemben az m1 az egy kormánypárti propaganda adó, de én szerencsére egyáltalán nem nézek tv-t.

2017. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
26#, több cigánygettó van Magyarországon, mint ahány muszlim gettó van az egész EU-ban együttvéve. Ahhoz képest még mindig hivatásszerűen rettegsz a franciák helyett is.
2017. szept. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

,,mondanátok néhány érvet arra is, hogy miért nem jöhetnek akármikor még többen, és miért nem ismétlődhet meg az, ami 2015ben a keletinél történt?"


Nem a Fidesz médiát néznéd, olvasnád és hallgatnád egész nap tudnád. Megsúgom miért: szíriában egyre kevesebb a háborús övezet, az ISIS-t egyre jobban verik vissza. Miért fontos ez? Mert pusztán háborús övezetből tudsz beadni kérelmet. Kihangsúlyozom: háborús övezet. Nem ország, övezet.

Keleti meg miért nézett ki úgy? Mert Orbán izmozott, hogy senki se enged át, 1 emberre jutott 100 menekült papírja, amit át kellett nézni, emiatt nem tudtak haladni az ellenőrzésekkel. Normális körülményeket biztosított volna az ezzel dolgozókkal akkor nem lett volna olyan tömeg. Jó, tudom, akkor nem lehetett volna mutogatni a tömeget és rettegni hivatásosan úgy, ahogy te teszed.

2017. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Azoknak akik azt hiszik, hogy 1200 migránst akarnak ide betelepíteni!


[link]

2017. szept. 8. 10:13
 30/47 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy 888-as cikket linkelsz be ide? Ezt te se gondoltad komolyan kérdező. Még a Fideszesek és Jobbikosok között is nagyon sokan nem veszik komolyan a 888-at.
2017. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!