Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett miért akar Ron...

Szél Bernadett miért akar Ron Werberre együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
a "gyűlölet karmestere", olyannyira, hogy a 444 nevezte így
2017. szept. 7. 19:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

főleg, hogy szerintem a negatív kampányra építés már rég kifutott lemez

senki sem fog csak azért nem a fideszre szavazni, mert most majd az LMP is beszáll a zorbánviktordekorrupt című balos mesevilágba, akik pedig az együtt-külön-külön-dk-mszp összefogásban nem találták meg az áhított eufóriát, hogy de jót szapulhattuk orbánt, annak mit fog adni, ha az LMP is beszáll a játékba?

2017. szept. 7. 19:33
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Mert dicsőséget akar magának.


Be akarja mutatni, hogy Lehet Más a Ron Werber.

2017. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom be akar jutni a parlamentbe.

A negatív kampány lefutott lenne? Akkor a Fidesz szerinted mit csinál, éjjelnappal gyűlölködik hozzájuk képest a Werber egy kispályás.

2017. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ron Werber a garancia arra, hogy lehet más a politika!
2017. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Eszükbe jutott hogy az elmúlt háro évben csak annyit mondtak hogy nem kell Paks 2. Szerintem valami szólt nekik hogy ez rohadt kevés lesz.
2017. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, azért, amiért a Fidesz, együtt dolgozott Finkelsteinnel.
2017. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

elmondtam már, hogy egy alapvetően balos fősodratú pártnak nem sokat dob, ha elkezd gyűlölködni, egy liberális szakgyűlölködővel


nem lesz kevesebb fideszes, nem lesz több balos

ezt a játékot 15 évvel ezelőtt lejátszották a táborok stabilak

2017. szept. 7. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy ki és miből fizeti Ron Werbert...


Az is érdekes, hogy Ron Werber az LMP mellől fogja fikázni Orbánt, de ezzel inkább a nagyobb pártokat, meg a Jobbikot hozza helyzetbe...


Lehet, hogy a lapok úgy lettek leosztva, hogy a szocik meg a Jobbik nem merte bevállalni Ron Werber nevét, rátolták az LMP-re, nekik úgyis mindegy alapon, ha meg a gyűlöletkampány bejön, akkor löknek pár morzsát vagy egy miniszteri széket Bernadettnek...

2017. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
én arra lennék kíváncsi hogy miért a 444 ről tájékozódik az itteni emberek többsége
2017. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én nem onnan tájékozódom, csupán arra akartam rámutatni, hogyha a 444 is megenged magának egy ilyen stílust egy alapvetően ballib beállítottságú palival szemben, akkor ott tényleg komoly gondok lehetnek
2017. szept. 7. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!