Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőszakoskodnak a...

Miért erőszakoskodnak a tanárok egyetértési kötelezettséget illetően?

Figyelt kérdés

Persze ezt ők konzultációs kötelezettségnek hívják, csak kikötik, hogy olyan konzultáció, ahol közös megegyezés születik.

A szocik alatt egyébként szintén nem volt egyetértési kötelezettsége a kormánynak.

A cél tehát az, hogy egy antidemokratikus szervezet bojkottálhassa kénye-kedve szerint a demokratikusan választott közhatalmat.


Ezért nem felel meg nekik a kerekasztal.


2017. szept. 9. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
a szocik idejében még nem volt központosítva az oktatás..
2017. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Most a tanárokról van szó vagy a szocikról?
2017. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a finanszírozás majdnem mindegy (és egyébként szerintem semmi köze hozzá a sok bölcsésznek)
2017. szept. 9. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kifejtenéd bővebben, hogy miről és kikről beszélsz?
2017. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amit a fenti kérdésben leírtam
2017. szept. 9. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A tanárok nem tehetnek arról, hogy kiket választanak meg, ők csak élnek a jogaikkal és fellépnek az új munkaadó ellen, aki jelen esetben az újonnan alakult kormány. Ebben semmi rendkívüli sincsen.
2017. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!