Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te bejuttatnád a kétfarkú...

Te bejuttatnád a kétfarkú kutyapártot a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Én igazán jól szórakoznák, ha a sok komoly politikus mellett egy kis vidámság is költözne a parlamentbe.

Bár néha a komoly politikusok is tudnak olyan magyarázatokat adni, hogy a kétfarkúak tanulhatnának belőle.

Ha Kövér lesz megint az elnök, szerintem befonná a bajuszát tőlük.


2017. szept. 10. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Utálom a bohócokat. A cirkuszban is, és az életben is. Meg ők azon kivül hogy folyton fa.szságokat beszélnek, még 2 értelmes mondatot nem mondtak. Én még a közéletből is kitiltanám őket.
2017. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen bejuttatnám. Öröm lenne nézni ahogy trollkodnak Orbánékkal :D
2017. szept. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

A húsosfazék melege mellett ők sem lennének olyan viccesek. Nézd meg mi lett a Jobbikból, árnyéka önmagának. Miért?

A húsosfazék. Gondold el, ha kormányoznak, ha nem, az illetményükre jogosultak, de ha nem kerülnek be (Az LMP éppenhogycsak hajszál bekerült), akkor nélkülözniük kell azt az összeget.

A 2farkúak igen lehet viccesek, csak egészen más onnan viccesnek lenni, az országházban.

2017. szept. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem szavaznám be őket. Felvennék a kövér fizetést, hogy játszák az agyatlant? Ráadásnak a humoruk is kókány.
2017. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Én bejuttatnám őket. Ráférne már kedves honatyáinkra, hogy valaki görbe tükröt állítson eléjük és az általtuk elvégzett "munkára".
2017. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
Simán. Ilyen arcokra van szüksége az országnak. Egyenesek, intelligensek. Van humoruk és nem félnek használni. Gyakorlag minden álságos erő tehetetlen az ilyen emberekkel.
2017. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha bekerülnek, legközelebb lehet lessz "rézfa..szú bagoly", "hétszűnyű kapanyányimonyó", és "vasorrú bába" párt is...
2018. jan. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy bármennyire is furán hangzik, de jelenleg a kutyapárt az egyetlen amelyik egyenes derékkal állhat meg a szavazók előtt. Folyamatosan azon vannak hogy az emberek szemeit felnyissák az őket beszövő populizmus és ferdített információk hada ellen. Ezt hívom én valódi népképviseletnek. Nyilván, jelenleg mindez úgy tűnik mintha vicc lenne az egész.... Nade. Komolyan nem értenek hozzá? Mihez? Mihez kellene érteniük? Ahhoz hogy miképpen kell nekik IS megfelelniük oligarchák kiszolgálásához? Energetikai és üzleti manipulációk által hogyan kellene azonnal korrupttá válniuk, amint hivatalba kerülne egyetlen jelöltjük is? A mostani kormány mihez ért ezeken kívül? Bármelyik párt is kerüljön kormányra - vagy csak a parlamentbe - nincs BŐVEN elég VALÓDI szakértő minden témában, szerte az országabn? A fidesz kormány semmilyen szakértőt nem hallgat meg, kizárólag az van amit Orbán és ki tudja milyen tanácsadói kifundálnak. Sem egészségügyben, sem oktatásban, sem infrastruktúrában, sem energetikában nem érvényesülnek észérvek, nemzetközileg bevált példák. AZ van, ami Mészárosnak (Orbánnak), Vajnának, Tiborcznak kedvez.


Szóval lehet fitymálni a kutyapártot, de szerintem pont hogy olyan emberek kellenek a parlamentbe akiknek SEMMI közük nem volt még a politikához.

2018. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!