Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi történne ha a...

Szerintetek mi történne ha a napokban elhunyna Soros György?

Figyelt kérdés
Néztem az előbb az mtv.hu-n az M1-et és mutatták Sorost, de nekem olyan idősnek tűnt, alig tudott járni is, mint akinek már nincs sok hátra. 80 és a halál között.

2017. szept. 14. 20:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem hallottad? Most egy csapat tini és néhány cipős doboz a főellenség...
2017. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%

Soros lassan átadja a szervezetek irányítását a fiának és megvan a következő főgonosz.

Biztos forrásból tudom, hogy ezt mondta : Luke, én vagyok az apád ! Állj mellém, és ketten fogjuk uralni a galaxist, mint apa és fia! Ja ez egy másik film.

2017. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Egyel kevesebb petíciót kéne átnézni a fehérházban. [link]
2017. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%
Helyreállna a világbéke.
2017. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem pénzelné többet senki a cionista gyíkzsidóliberálisokat.
2017. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

Feltöltenék a tudatát a már előre elkészített mesterséges intelligenciába, így zavartalanul uralkodhatna tovább az egész világon az idők végezetéig!


Soros a világ megváltója, a szegények, üldözöttek és elnyomottak megmentője, harmadnapra fel fog támadni egy mesterséges intelligencia alakjában! Áldassék a neve!

2017. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Semmi nem történne.

Ugyanúgy menne a Brüsszelezés, migránsozás, Vonázás. Aztán meg találnának valaki mást ellenségnek és pár nap múlva senki nem tudná ki az a Soros, még a legelvakultabb Fidesz katonák sem.

2017. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A Fidesz válságtanácskozáson keresné pánikszerűen az "utódját".
2017. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lehet a Fidesz megpróbálná ráhúzni a vizes lepedőt a fiára, emlékeim szerint egyszer-kétszer már az Origo is bekostólta, hogy milyen nagy lábon szeret érni. Bár szerintem az lesz a legvalószínűbb szcenárió, hogy a jövőben nem a "Soros György által pénzelt civil szervezetekkel" állunk hadban, hanem a "Soros György örökségét tovább vivő civil szervezetekkel" fogunk harcolni. Egyébként ha meg is halna Soros György, szerintem baromira nem fog változni semmi.
2017. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Megtartanák a XX. kongresszust.

Állítólag a történelem ismétli önmagát.

2017. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!