Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok még a menekült...

Ti nem unjátok még a menekült témát? (Nem pontozlak le, ha nem egyezik a véleményünk. )

Figyelt kérdés

A nyugat nem is kérte, hogy védjük meg a valagukat...


Szerintem elég sok fontosabb dolog is van annál, mint hogy mi legyen olyan emberekkel, akik minél gyorsabban nyugatra szeretnének tűzni. Ha feltartóztatjuk őket (annak ellenére hogy senki nem kérte tőlünk), úgyis eljutnak más útvonalon.


2017. szept. 17. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
E-e mivel kötelezően itt kell ket foglalkoztatni befogadni. Nem mehetnek el innen akiket ide befogadnak. Ha azt mondja valaki hogy ó csak 1500 abból lehet holnapra 10 ezer aztán 100 ezer. Jah plusz más farkával könnyű verni a csalánt. Amerika ugat nekünk hogy fogadjuk be a menekülteket amikor nálluk tűzparancs meg hatalmas fal van a spanyol határon. Igen az spanyol határ mert azok spanyolok. Szóval ha nyugatnak kellenek a menekültek akkor oké átengedjük őket rendezetten ahogy mondod és akkor hajrá. Nekünk meg ne szóljanak bele. Vagy akkor letelepítjük őket Pestre meg Szegedre a baloldali városokba.
2017. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok baloldali, az európai vezetők helyében minden erőt a határvédelemre összpontosítanék.


"E-e mivel kötelezően itt kell ket foglalkoztatni befogadni. Nem mehetnek el innen akiket ide befogadnak."


Ha nyugat Magyarországra küldene menekülteket hogy itt telepedjenek le, akkor nekünk mindegy, hogy hogy jutott el nyugatra, mivel úgyis eljut.

(Regisztrálni viszont pláne nyugaton fogják őket. Amikor 2 éve a nagy menekültáradatban Magyarországon akarták regisztráltatni őket, akkor eléggé erőszakosan tiltakoztak is ellene, hogy ne nyugaton kerüljenek nyilvántartásba.)


"Amerika ugat nekünk hogy fogadjuk be a menekülteket"


Ki? Trump? Vagy csak random amerikai emberek, akik annyira képviselik Amerikát, mint én Magyarországot?

2017. szept. 17. 17:28
 3/21 A kérdező kommentje:
*Ha a nyugat Magyarországra küldene
2017. szept. 17. 17:29
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem politizálok, mert megvan rá az okom. Ez most mellékes. Az itt eltöltött közel 8 évem alatt még egyetlen politikai kérdésre sem válaszoltam. DE!


Amikor a 25 éves lányom sírva hív fel, hogy szó szerint halálfélelme volt még tavasszal, és az ellenőrzések miatt (osztrák határ) kerülőúton ment munkába, 4-5 migráns dörömbölt a kocsija ablakán, felmásztak rá, be akarták törni az autót, na onnantól kezdve nekem bárki bármit mondhat. Először sajnáltam őket, azóta már nem. Mindenki oldja meg úgy az életét, ahogy tudja. Jöjjön a szöveg, hogy nem minden menekült egyforma, nem mindegyik barbár szemetelő útszéli, egyet is értettem egészen odáig, amíg a lányomat majdnem megölték.

2017. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Majd ha az EU befejezi a migránsok tukmálását.

A migránsok az ő problémáik.Senki sem kötelezte őket arra,hogy egy darabot is beengedjenek.


Ne akarják a saját hibáik kárát másokkal megfizettetni.

2017. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
De unom, nem is fogadjunk be egyet sem !
2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Túzzenek nyugatra, de máshonnan
2017. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Nekem már hányingerem van ettől a témától, csak a felesleges uszítás megy. Aki velük van, az 2 év után már nem fogja meggondolni magát, ez a véleményem. Most az, h az M1 minden reggel bejelenti, hogy előző nap hány menekült akart átkelni a kerítésen, az kit érdekel? Meg mostanában volt az évfordulója a röszkei incidensnek, és tele volt vele a Fideszes média.


Igyekszem figyelmen kívül hagyni, de ez elég nehéz az országban, miután a hazai média kb felét a Fidesz birtokolja.

2017. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

De, unom. De amíg forró a téma, nem lehet róla nem beszélni, és szóval és tettel mindent meg kell tenni a betelepítéssel szemben.


A Nyugatot mellesleg nagyon nem tudom sajnálni, ha hagyja magát elözönleni. Tetszett volna a Nyugat nem gyarmatosítani, nem kirabolni, agyon háborúzni a fél világot, és akkor kevésbé volna most menekült probléma.

2017. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%

"A nyugat nem is kérte, hogy védjük meg a valagukat... "


Az lehet, csak ha nem tesszük már nem lenne nyugat.

2017. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!