Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az újabb nemzeti konzultáció...

Az újabb nemzeti konzultáció tényleg csak a "Kubatov-lista frissítése", ahogy az egyik ellenzéki politikus fogalmazott?

Figyelt kérdés

Mert igazából lássuk be, megint tök értelmetlen dolog miatt "konzultálunk". A Soros-terv léte is megkérdőjelezhető, de ha van is, nem értem, mi is a célja magának a konzultációnak. A kormány nem érzi magát eléggé felhatalmazva, hogy Soros terve ellen fellépjen?


Én azt veszem észre, hogy a nemzeti konzultáció az emberek egy nagyobb részében olyan ellenszenvet vált ki, hogy WC-papírnak nem használná, nemhogy kitöltve visszaküldi. (Hiszen tudjuk, hogy a kérdések valójában bújtatott állítások, valódi válaszlehetőség nincs, és az eredmények kiértékelése is megkérdőjelezhető.) Repül a szemétbe, elégetésre kerül, tele lesz rajzolva péniszekkel, stb. A Fidesz-fanok körében viszont egyértelmű sikert arat.


Tehát lényegében a "kemény mag" szólítható meg vele, akikről így tudni lehet, hogy elég erős kötődést éreznek a Fidesz felé, hogy még ilyen hülyeségekkel is foglalkozzanak.


Vagy mi lehet még egy ilyen konzultációnak az oka, célja?


2017. szept. 27. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az egésznek az a lényege, hogy a narancskomcsik elhitessék a végtelenhülye szavazóikkal, hogy érdekli őket a véleményük, és, hogy ők akarják a Soros elleni fellépést.


Ami nyilvánvaló hazugság, mivel megkockáztatom a szavazóik 90%-a soha nem is hallott Soros Györgyről egészen addig amíg nem kezdték el mocskolni a korábban ő pénzén tanuló narancsosok.


A Fidesznek le kell kötnie az emberek figyelmét, hogy lophasson. Ezért kreált egy ellenségképet, aztán most megkérdezi, hogy szeretnék-e hogy fellépjen az ellenség ellen. A válasz lehetőségek kb ilyen szintűek: igen, természetesen, csak a Fidesz.

Ez egy sima kampány fogás, hogy valamit lökjenek a birkák elé amit legelhetnek amíg szépen megnyírják őket.

2017. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Is. És ismét milliárdokat lehet költeni reklámra, ami ismét a haverok zsebébe landol.
2017. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó pár évig voltam fidelitas majd fidesz tag, de már kiléptem belőle. Láttam már párszor a kubatov-listákat, és szerkesztettem is.

A lista arra való, hogy tudják ki a NER (nemzeti együttműködési rendszer) részei. Kik a barátai és kik az ellenségei. A lista rendkívül részletes. Sok 100 terrabájtnyi adat van már. A nevek és az adatok mellett számos információ szerepel. Olyanok is pl.

- vagyoni helyzet (kormányhivatal)

- vásárlások (online pénztárgépek)

- utazások, ingázások (a telekommunikációs cégek kötelező adatszolgáltatása a kormány felé)

- hol dolgozol, mennyit keresel (csak bejelentett, NAV)

- tartozások, hitelek (a bankok kötelező adatszolgáltatása a kormány felé)

- betegségek (a kórházak kötelező adatszolgáltatása a kormány felé)

- folyamatos közösségi oldalak figyelése

És még van egy pár.

Egy szóval mindent tudnak rólad.

Szépen pontozgatnak mennyire vagy fideszes. Az adatok alapján 95%-os valószínűséggel meg tudják állapítani. És egyre pontosabb.

Egyébként jómagam attól tartok, hogy a negatív értékelésű embereknek nem lesz szép sorsa ebben az országban. Már most sincs nekik. Tönkre akarják őket teljesen tenni, hogy öngyilkosok legyenek, vagy elhagyják az országot. Így bevétele lesz a fidesznek belőle és arányban a támogatása is nő.

2017. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!