Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1990-2010 fényében tényleg...

1990-2010 fényében tényleg olyan szörnyű, hogy a Fidesz jó eséllyel 2018-2022 között is kormányon marad?

Figyelt kérdés
Csak mert mintha ez a politikai váltógazdaság se jött volna be a rendszerváltás óta. Így legalább egy hosszabb távon stabil kormányzás valósul meg, nincsenek a szokásos 4 évenkénti hátraarcok amikor mindent megreformálunk és kezdünk előröl.
2017. okt. 2. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem arról szól, hogy milyen volt az 1990-2010. Ez arról szól, hogy ötven milliószor elmondják, hogy SOROS MIGRÁNSOK GYURCSÁNY SOROS MIGRÁNSOK GYURCSÁNY SOROS MIGRÁNSOK GYURCSÁNY stb.
2017. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Mert azoknak legalább volt szégyenérzetük korrupciós ügyekben, azok legalább vállalhatóan viselkedtek, azok legalább tisztelték a demokratikus értékeket, ellenfelet , ellenzéki orgánumot stb. Azok nem uszítottak. Főleg nem az ellen aki joggal felhívja a figyelmet a problémákra. Stabilnak stabil. De nem jó irányú. Hadd legyen már szkeptikus velük az ember....


Plusz csak egy példa: én emlékszek arra, amikor Horn Gyula segített az ellenzéki sajtót stabilan tartani, rendbehozni. Ez nem feltétlen elismerés. Sokkal inkább cink a Fidesznek.

Én emlékszek arra, amikor Antall József kiállt az ellenfelek tiszteletéért, a kisebbségek tiszteletéért stb.

Én emlékszek arra, hogy Medgyessy Péter konpromisszum kész volt, és akárhogy de lemondott.

Gyurcsányban már más, de legalább lemondott.


Nos, ezek nem dicséretek, sokkal inkább rávilágítok, Orbán Viktor még ezektől is rosszabb...

Bár Antall felé inkább dícséret.

2017. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha a fidesz kormányon marad a magyar nép kihal.
2017. okt. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Unalmas már a Fidesz. Váltsuk már le!
2017. okt. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehet tényleg van Soros-terv,migráns, és Nyóc év Gyurcsány. De már annyira unom a Fideszt, hogy már azt sem bánom, ha jönnek a migránsok.


Csak tünjnek már el a médiából a Fidesz. Már unom az agymosó médiájulat.

2017. okt. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Már csak a Jobbik mentheti meg a hazát.
2017. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon kiváncsi leszek, most mi lesz. Nyilván nyernek 2018 ban viszont az a nagy kérdés , hogy hogyan megy tovább. Habár erre 0 az esély de én szeretek pozitívan gondolkodni és hátha eleget loptak és elkezdenek tényleg jól kormányozni. Tudom ez nagyon naív gondolat de

olyan jó lenne.

Az biztos viszont, hogy valamit jobban kéne majd csinálniuk , mert jelenleg nem nagyon tudnak új embereket megszólítani és 4 év alatt sok szavazójuk meghalhat és persze elpártolhat tőlük és gondolom 2022 ben is nyerni akarnak.

2017. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha akkor is nyernek akkor vissza se jövök.
2017. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt szörnyűségről? Ha valami üszkösödik, egyszerűen megoperáljuk, mert ezt diktálja a józan ész. Ami persze szükséges, különben az üszkösödés folytatódik, és abba bele lehet halni.

A helyzet az, hogy egy állapotot egy bizonyos ideig még lehet javítani, de be fog következni, mikor már csak szétrohadni tud. Onnantól már nincs értelme javítani, beavatkozni.


De vedd észre, hány beteg embernek mondják, hogy kéne valamit tenni, hogy meggyógyuljon. Azt mondja, a fene fog pirulákat szedni naponta többször, az olyan macerás. És egyszer csak nincs több macera meg ember. Csak a sírgödör.

2017. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!