Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végül is mondhatjuk azt, hogy...

Végül is mondhatjuk azt, hogy Hitler védte a magyarokat?

Figyelt kérdés

Sok mindennel szidják Hitlert de szerintem azt el kell ismerni, hogy sokat tett a magyarokért és szeretett minket.


Nézzük a tényeket:


A németet a második világháborúban lerohanták Jugoszláviát. A horvátokkal szövetséget kötöttek, a szerbeket elnyomták és visszakerült egy rész Magyarországhoz.


A szerbek sok bűnt követtek el a magyarság ellen.


Csehszlovákiát szintén lerohanta és feldarabolta Hitler és kaptunk vissza területet.

Románia pedig noha szövetségese volt, de csak kihasználta őket és tőlük visszakaptuk Észak-erdélyt.


Románia, Csehszlovákia, Jugoszlávia alkották a kisantantot ami Magyarország ellen jött létre és 1938-ban szűnt meg.


Mi lett volna velünk ha nincs Hitler?

Ráadásul amikor Horthy hozzá látogatott akkor rendesen szidták a románokat, szlovákokat, szerbeket.

Hitler pedig nagyon kedvelte Horthyt.


Szóval szerintem Hitlerre akármit is mondanak azt észre lehet venni, hogy sokakkal ellentétben ő kedvelte a magyarokat és soket tett értünk.


Ti mit gondoltok erről?



2017. okt. 15. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Én nem kérek olyan védelmet, ahol megszállják az országot és meggyilkolnak többszázezer magyart.


de nyilván más fogalmaink vannak arról, hogy mi számít védelemnek.

2017. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

@12


te megis mi a jofenerol beszelsz?


magyarokat itt nemgyilkoltak,hacsak nem a 400k KIA vesztesegre gondolsz,az a rengeteg magyar ferfi akik az orosz fronton odavesztek.de olvastam olyat is ahol "csak" 350k KIA...plusz 50-60k civil.mivel kaptak a szonyegbombazast rendesen az itteni varosok...szal ez igy eleg absztrakt.

2017. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

'Hitler az emberiseget vedte.objektivabban nezd. :-)'


A nap vicce :D

2017. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

"te megis mi a jofenerol beszelsz?"


Arról a többszázezer magyarról, akiket politikai/etnikai/vallási/egyéb okokra hivatkozva mészároltak le koncentrációs táborokban.

2017. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
na ezaz latod..ok nem magyarok,mar ha egyaltalan valoban voltak megsemmisito taborok.es tudod miert nem magyarok? azert mert altalaban a vilagban,soha de soha nem voltak kepesek a befogado orszag sved,amerikai,francia tudom is en,nemzetiseg tagjainak vallani magukat.mivel szant szandekkal onszegregalnak,amihez joguk van..de akkor kerem ne magyarozd le oket,mivel a francia tarsaik sem franciaknak valljak magukat hanem tudjuk minek...nem kell a ferdites..ja mondom ezt ugy hogy egyaltalan nem vagyok egy nagy magyar hazafi.
2017. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk? No ez durva. Maradjunk annyiban, hogy te mondhatod. Nem vagy köteles ismerni a történelmet és jogod van mindenféle baromságot beszélni.
2017. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen, annyira védte Hitler a magyarokat, hogy nyíltan golyófogónak tekintette a magyar népet. Felejtsd el, hogy szeretetből adta vissza azokat a területeket. Azért adta, mivel így állt a szerződésben, hogy csak azokért a területekért cserébe állunk az ő oldalára.

Hitler nem kedvelte a magyarokat, nem tudom te ezt hol olvastad. Elég rossz véleménnyel volt rólunk, főleg a vezetőinkről.

2017. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes a kérdés. Még a nagyapám elbeszélései alapján tudok valami személyes véleményt erről, miszerint egyedül Horthy volt az a magyar akivel Hitler szót értett de mindketten erősen bizalmatlanok voltak egymással. Tudta Hitler hogy ő soha nem hódol be neki mint a többi gyarmata. Tehát nem szerette se nem védte a magyart, csak eszköz voltunk céljai elérése érdekében. És ennyi. Jelenleg is így állunk Európában mert egyedül vagyunk, nem úgy mint például a szláv népek és a többi.
2017. okt. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!