Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cserdi polgármestere miért...

Cserdi polgármestere miért haknizza körbe az összes médiát mert munkára fogta a cigányokat a falujában?

Figyelt kérdés
Persze lehet Nóbel díjat érdemelne a tettéért én nem tudom. De az hogy egy normális ember eljár dolgozni az egy alap tulajdonságnak kellene hogy legyen. Végig járja a médiát hogy mekkora tett ez. Most akkor minden faluba keressünk egy megfelelő embert hogy vegye rá a cigányságot hogy ugyan álljon már munkába?
2017. okt. 20. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de a cigány az más.

Több ilyen polgármester kellene.

Neked is érdeked, h az ország lakói művelt, értékteremtő emberek legyenek.

Ha cigány, ha magyar.

2017. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről van szó csak sejtéseim vannak, de ez már egy régi letűnt lemez, nem ? Évekkel ezelőtt küszködött a Bogdán a falujában, vagy még mindig ?


Fehér létemre megmondom neked őszintén, hogy én is díjaznék már egy ilyen polgármestert. Olyat aki odafigyel a lakóira és ha valami nem megy, nem működik akkor oda lép és igyekszik segíteni az embert. Elvégre nem véletlenül adta le az ember a szavazatát rá. Nekem eddig azonban csak olyanhoz , olyanokhoz volt szerencsém aki besöpri a szavazatomat, felveszi havonta az 1 milliós fizetést, aztán amikor gondod, problémád van akkor elzárkózik, alap dolgokba nem segíti az embert.

2017. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos azt sem tudod miről van szó, nem csak dolgoznak, termelnek a falunak és a falu is jól áll. Lényegesebb összetettebb ez a kérdés de ugye a lényeg hogy kicsit cigányozhass.
2017. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy termelnek is. Csak azt nem értem mi ebben a nagy szám ? Nekem nem mondja senki mégis termelek itthon és eljárok dolgozni is. Mint sokan mások. Akkor most menjek be a tv-be és verjem a mellem miatta?
2017. okt. 20. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltél kisebbség között ugye?

Megsúgom mi abban az óriási dolog abban, amit tett: végigtudta csinálni az egészet anélkül, hogy megölték volna. Azt tudni kell, hogy a cigányság aljarétegében szégyen az, ha valaki dolgozni merészel járni. Aki meg a cigányok között a rendes munkába járásra buzdít az ennek a rétegnek a szemében halálos bűn.

Na, ő ennek a rétegnek a látásmódját változtatta meg drasztikusan.

2017. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Oláh cigányoknál szégyen dolgozni. Úgy tartják aki dolgozik az buta, nem képes szerezni. A szerzés érdem, mert rátermettséget, rafináltságot igényel. Aki pedig életképtelen az kénytelen dolgozni, hogy ehessen.
2017. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ötös, hatos válaszoló jól írja. A több évszázados gyökerű kulturális akadályok miatt azt a réteget rendkívül nehéz munkára fogni. Még nehezebb ezt egy település szintjén elérni, ahol emberek teljes csoportját kell születésük óta berögződött és megszokott életvitelét feladva áttéríteni egy sokkal nehezebb, küzdelmes életformára, ami az ő szemszögükből rengeteg dologról történő lemondást is jelent. Nem kell támadni a polgármestert ez miatt, mert tényleg rendkívüli teljesítmény.
2017. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VikCsilla válasza:
67%
Nem is tudtam errol a "dolgozni szegyen" dologrol, pedig cigany vagyok. Nalunk a csaladban mindenkinek elso dolga volt szakmat szerezni, hogy aztan penzt kereshessunk vele.(En apolo vagyok) Aki otthon meresztette a valagat, es lehetosege szerint sem tett semmit az asztalra, az a szegyen nalunk. Nem keressuk mi sem halalra magunkat, de tisztessegesen, segely nelkul tartjuk fent magunkat, mert nalunk ez a termeszetes. Persze letezik a masik veglet is, ami ha szandekos, melysegesen elitelunk. Summa summarum, azokat az embereket felkarolni, akiknek kenyelmesebb a szarban ulni, mert az meleg, s osztonozni oket tenyleg hatalmas dolog. Probald meg ugyanezt a Hos utcaban.
2017. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!