Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak hogy megdupláz...

Mi az oka annak hogy megduplázódott a fidesz támogatottsága?

Figyelt kérdés
[link]

#FIDESZ #népszerűség #jobbik elbukik #fidesz nyer
2017. okt. 20. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem látok duplázást...Idősek közt megnőtt a népszerűség ami egyértelműen betudható az év végi nyugdíj mellé odadobott pár 10 ezres koncnak. Okosak ezek ,tudják mi kell a népnek.
2017. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Az,hogy a 60 felettiek nagy része mindent elhisz,amit a köztévében hall.

Internetet nem ismerik..

2017. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem lett sokkal több . De aki azután is üres és félrevezető propagandával vádolja a kormányt miután megnézte Nmüller mszp-s kijelentését az aktuális eus gyűlés után az egy menthetetlen korlátolt barom .
2017. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha egyre többen és többen szeretik a Fideszt akkor a 2018as választást is megnyerik, sőt lehet megszerzik a kétharmadot. Ismerőseim között is egyre többen a Fideszt támogatják. 20 évig fidesz lesz még ha így haladunk!!!!!!!!!!
2017. okt. 20. 19:39
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hinném, hogy duplázódott volna. Inkább a többinek nincs akkora.
2017. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Elfelejtették a szociális temetés tervét, az oktatási törvény módosítását, ami lényege, hogy mondjuk ha most kezdeném a sulit nem lehetne diszkalkuliásként matekból mentesítésem mert én lusta vagyok nem pedig csak a számokat keverem és nem tudok számolni, vagy elfelejtették a magány nyugdíjak bekebelezését, azt az időszakot amikor nem mehettünk vasárnap a boltokba ezért reggel kellet zsemléért menni, vagy hétfőn etted a szombatit.


Elfelejtettük még a "47 ezerből meg lehet élni" dumát

A baleseti díj bevezetését, lpg-s autósok tudhatják, hogy 100%-al megemelték a árát a gáznak.


Ilyeneket elfelejtettek és azt hiszik rohadt jó ez a csürhe. Na de én nem vagyok ilyen én nem felejtek. Hajrá Jobbik ( volt MSZP-s emberke vagyok ).

2017. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

"20 évig fidesz lesz még ha így haladunk!"


Ha ez így lesz tovább fog folytatódni a kivándorlás,akik itt maradnak egyre szegényebbek lesznek,és egyszer elfogy a beígért apanázs,na,akkor majd "vicces" lesz.

2017. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

99% hogy a fidesz nyer a választásokon. Csalhatnak a kutatások de nem ennyit. Szóval ez van, ezt kell szeretni.


Lehet itt egy két három embernek más véleménye de attól még a többségnek jó a hülyeség ,jó a pofátlan lopás ,és jó a fidesz ,mert ők is pont ilyenek lennének ha hatalomra kerülnének szóval csak a saját tükörképüket látják szeretett pártjukban.

2017. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 wytonkelly ***** válasza:
24%
Nem duplázódott meg, de egyértelműen nőtt! Véleményem szerint amíg Orbán Viktor nem megy nyugdíjba addig a Fidesz fog nyerni. Viszont ha ő és a Fidesz egyszer elbukik, sajnos akkor sem lesz jobb a helyzet, mivel ha a Fidesz és a Jobbik szavazóit összeadjuk akkor egyértelmű hogy a jobboldaliság a legerősebb filozófia az országban. A fiatalok és középkorúak körében ez a filozófia pedig még erősebb, sőt még a cigányság körében is terjed a jobboldaliság. A legnagyobb probléma pedig az hogy az egész világon a jobboldaliság terjed, a legtöbb fiatal mind nyugaton mind keleten jobboldali érzelmű. (SZerintem Ausztriában egyébként a jobboldaliság sokkal nagyobb mértékű mint MO-n)
2017. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Igen a fidesz kell a magyaroknak!!!!

És ezen néhány fidesz utaló nem tud változtatni, mert a többség a Fideszt szereti.

2017. okt. 20. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!