Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közeledve a választásokhoz,...

Közeledve a választásokhoz, szerintetek fog az ellenzék zavargásokat rendezni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan fog reagálni a kormány és az ilyen eseményeknek milyen hatása lehet a közhangulatra, választási eredményekre?

2017. okt. 21. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt "ügyvéd úr!" Nem, nem zavar éspedig több okból sem. Egyfelől mit jelent a "forró ősz?" Zavargást? Rossz az, aki rosszra gondol.

Másfelől Gulyás Márton tudomásom szerint egy ember, a "sleppje" pedig azok a szintén emberek, akik követik. Ellenzékiek. Lehet. Ahogy ellenzéki minden olyan politikai platform, amelyik egymással sem biztos, hogy egyetért. Pl Gulyásékkal sem.

Tehát ha fent említett lény valami oknál fogva zavargásra is utalt, azt a maga és "sleppje" nevében tehette, korántsem AZ ellenzék nevében. Tetszik érteni?

Akkor kéretik nem ferdíteni és nem farkast kiabálni!

A sztori másik fele pedig az, hogy a fidesz gerjesztett már zavargást, tehát nem idegen tőle a dolog. Igen, 2006-ra gondolok és nem, nem az nem a csúnyaparásördöggyurcsánymonnyonle gerjesztette.

Ezt viszont a lehető legbiztosabb forrásból tudom. De ez az én bajom, te higgy mást nyugodtan!

2017. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9 " És ha a fidesz ennyire beszél róla, akkor valami biztos lesz, csak nagy valószínűséggel saját szervezésben."


De, könyörgöm, minek?


A 2/3 így is zsebretett kézzel megvan, és ha kicsit alácsúszik akkor Gyurcsány kicsit kijön a fényre, oszt rögtön lesz 10% extra a Fidesznek.


Ami viszont igaz, hogy vannak nyugato csoportok, akik nem kis pénzeket remélnek attól, hogy a régi gárda visszatér, és ezért áldozni ai hajlandók.

Jim Sharpe, Saul Alinsky meg a kollégáik már leszerveztek jónéhány színes forrdalmat...

Elképzelhető, hogy itt is bepróbálkoznak, ha találnak rá kapható idiótákat itthon... Legalább az első sorban kellene néhány magyarul tudó...

2017. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogy minek? Kérdezd a gazdádat, ha lesz valami!

Azt a győzelmet sem merném én annyira borítékolni.

2017. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11, ha ilyen biztos forrásból tudod, miért nem állsz elő a sztorival? A 444 biztosan nagyon szívesen megírná. Vagy a Dörmögő Dömötör.
2017. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mint mondtam, te higgy amit akarsz, a te dolgod. Hogy én milyen információval mit kezdek, azt meg bízd rám! Köszönöm!
2017. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Inkább a tolvajbanda fog zavargásokat rendezni.
2017. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!