Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg kormányváltó hangulat...

Tényleg kormányváltó hangulat van az országban?

Figyelt kérdés
Én nem igazán ezt tapasztalom, csak besavanyodott arcú, olcsó pia szagot árasztó megtört embereket, akiknek már minden mindegy. Ti hogyan látjátok ezt?

2017. okt. 22. 13:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

A felmérések szerint 60% akar kormányváltást. Főleg az értelmiségiek. Én is.

Csak az a gond, hogy nincs kire leváltani őket, mert a teljes ellenzék egy inkompetens retardált kalap xar, akik közül jó pár még miniszterelnökjelöltet sem tud állítani, nemhogy kormányozni. Szóval alternatíva híján a narancskomcsik lesznek továbbra is kormányon, mert nekik van egy stabil szavazótáboruk, miközben az ellenzék megosztott + magukra szabták a választási rendszert.

2017. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is reális, hogy a politika iránt valamennyire is érdeklődő polgárok 55-60%-a kormányváltást akar. Csak ugye az ellenzék nagyon megosztott, még a baloldal is, így valószínűleg a 2018-as választások után is a Fidesz-KDNP fog kormányozni.
2017. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%

"A felmérések szerint 60% akar kormányváltást."


Mutasd ezt a felmérést :))

2017. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Abban az állítólagos 60%-ban benne van az a 30-35%, akik lesz..rják az egészet (konkrétan nem tudni, hogy ha mégis elmennének szavazni, kire voksolnának), valamint az ellenzéki pártok összesen 25-30%-os támogatottsága. Merész dolog kijelenteni, hogy ők főként értelmiségiek, különösen, ha megnézem a Jobbik, DK vagy a kétfarkúak szavazótáborát.:D A Fidesz támogatottsága pedig nő, minden közvéleménykutatónál. Nem igazán utal ez kormányváltó hangulatra.
2017. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 meszike91 ***** válasza:
76%

Nincs. A többségnek elege van a politikából, nem foglalkoznak már vele. Nekik már teljesen mindegy hogy mi lesz.


A pártok között meg továbbra is a fidesz a legerősebb. Könnyedén meg tudja vezetni az erre hajlamos embereket.

2017. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

# 4

Ja, akkor ez ugyanolyan felmérés az ellenzék részéről, mint amikor azt mondták hogy 5 millió szegény ember országa vagyunk :D

2017. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Úgy van kormányváltó hangulat, ahogy 6 millió ellenzéki.
2017. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

Nézőpont kérdése. Én szívesen leváltanám a kormányt, de csak egy jobb alternatívára. Leváltani csak a leváltás kedvéért, hogy azután rosszabb helyzetbe kerüljünk, nincs értelme.


Az biztos, hogy azokra a szánalmas férgekre, akik jelenleg az ellenzék szerepében tetszelegnek, biztosan nem szavaznék. Ha lenne valami értelmes dolog, amire szavazni lehet, és azonosulni tudok vele, arra igen. De nincs.


Ez kormányváltó hangulat? Valószínűleg a többség hasonlóan érez, és pont ezért fog a kormány maradni a helyén.

2017. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Az hát mi más lenne ha nem kormányváltó hagulat. Ez a k.kutatásokból tisztán látszik.
2017. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincs. Teljes enerváltság van az országban.
2017. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!