Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Orbánt...

Miért van az, hogy Orbánt fikázzák a kisvasút miatt (200 millió) meg pár stadion miatt?

Figyelt kérdés

Mikor Gyurcsány olyan kárt okozott a Mávnak, amihez képest ezek csak apróságok.


Ki nem szarja le a mezőkövesdi stadiont, mikor azóta semmi nyeresége nincs a Mávnak?

Évente több kárt okoz Fletó, mint Orbán stadionjai.


2017. okt. 23. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ergo ha mas tobbet lop, mint te, akkor te mar jogosan lopsz?
2017. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%

Nem.

Csak épp Gyurcsány emiatt soha nem volt vegzálva.

Most meg egy 200 milliós vasút miatt akkora cirkusz van, hogy nem is igaz.

2017. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Jó ravasz propaganda amit csinálsz. Adva vagyon egy iszonyatosan megosztó és becstelen, ócska félőrült miniszterelnökünk, akinek az állapota egyre romlik. Maffiaállamot csinált, hogy csak egyet mondjak. Bűneit és alkalmatlanságát azzal akarod tisztára mosni, hogy egy másik megosztó és népszerűtlen ex miniszterelnököt pocskondiázol, és nyomod tovább a karaktergyilkosságot, amit 2006-ban elkezdett Orbán.


Amúgy a kérdésed önmagában is hazugság: csak maga az EU-s támogatás volt 600Milla, és ehhez még önrész is tartozik. Plusz ez a szar veszteséget termel. Orbán nem okoz veszteséget a mávnak Gyurcsányhoz hasonlóan? Orbán nem egy stadiont építtetett, hanem rengeteget, és mindegyik veszteséget termel, és eleve felesleges. Az egészségügy meg rohad szét, egy rakás iskolának nincs tornaterme, de emelt tornaóraszám az igen...


De te fidesz-szektás vagy, neked lehet bármit mondani, nem hat rád a józan érv, a tények sorozata. Minden időpazarlás.

2017. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Én nem értem, hogy azt a rongyos 200 milliót miért kellett sajnálni a felcsúti kisvasútra? Ennyi jár Orbánnak, mert az a szülőfaluja.
2017. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vegzaltak epp eleget, aztan le is mondott...
2017. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2%

#3 pár apróság:


nem csak Felcsúton van kisvasút, érdekes módon mégis mindenki csak arra van ráizgulva.


a rohadó egészségügyre évente 1900 milliárd megy el, (elve nem tudom, hogy lehet egy közlekedésre/sport infrastruktúrára kiírt pályázatból egészségügyre lehívni pénzt de még ha lehetne is akkor is teljesen más az összegek nagyságrendje), stadionokra 200 milliárdot terveztek és ezt az összeget még nem költötték el.

2017. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha én egyszer erőszakolom meg az anyádat , más meg kétszer ,akkor én nem vagyok bűnös?
2017. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1%

"iszonyatosan megosztó"

Megosztó, a magadfajta balliberálisnak.


"akinek az állapota egyre romlik."

Na, távorvoslás már ilyen fejlett?


"nyomod tovább a karaktergyilkosságot,"

Ti is szívesen meggyilkolnátok az Orbánt - akarom mondani 2002-2010 között sikerült is.


"Plusz ez a szar veszteséget termel."

Akkor ezentúl semmibe nem költünk pénzt, ami veszteséget termel. Kezdve az egészségügytől, az oktatáson át, a tömegközlekedésig. Okkké.


"De te fidesz-szektás vagy"

Csak arra próbálok rávilágítani, hogy te ugyanolyan szektás vagy, csak még rosszabb. Sajnos ma az ellenzék azt hiszi, hogy a feladata az, hogy mindenben pontosan az ellentettjét mondja, mint a kormány. Hogyan lehetne így vitatkozni veletek, érvelni az Indexen, 444-en, hvg-n leírt provokáció ellen?

2017. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Az Index csak a színtiszta igazat írja.
2017. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

"Sajnos ma az ellenzék azt hiszi, hogy a feladata az, hogy mindenben pontosan az ellentettjét mondja, mint a kormány."


Miért korábban nem így volt? Mutatnál olyan hírt, amikor a FIDESZ frakció tagjai Medgyessyt- vagy Gyurcsány-kormány intézkedéseit támogatják és megszavazzák majd később méltatják.

2017. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!