Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Navracsics Tibor tekinthető...

Navracsics Tibor tekinthető ma a legkülönb Fideszesnek?

Figyelt kérdés

Meglepett, hogy Ő maradt a Fidesz régi álláspontjánál európával kapcsolatban. Nektek mi arról a véleményetek?


Plusz most konkrétan egy kiemelt videóval találkoztam s annak címével. Megnéztem és elgondolkodtam, hogy akkor Ő az Eu-ban most mit gondolhat arról, amit a magyar kormány csinál jelenleg?

Illetve ha maradt volna külügyer itthon már lemondott volna?

Mit gondoltok?

https://www.youtube.com/watch?v=sgca0JqPVrc


Pedig az gazat megvallva nagyon nem kedveltem Őt sem. Most sem arról van szó, hogy hirtelen jófiú lett, csak azért szerintem adjuk meg na, hogy vannak még elvhű Fideszes politikusok.



2017. okt. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Aki feleős pozícióban van az EU-ban, az nem szidhatja nyíltan az EU politikáját.


Neki a pozíciója fontosabb volt mint pártja álláspontja...


Szerintem ennyi az egész.


Ettől az ellenzék félisteni rangra emelte...

De hát nem ő a Fidesz... Talán nem is véletlenül küldték parkolni Brüsszelbe.

2017. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nem vetted észre, hogy az összes régi fideszes már nincs a kormányban? Szájer, Navracsis, Pokorni stb, stb... Gondolom ők se bírják gyomorral ezt a sok szennyt, amit csinál a pártjuk. Pozitívval pedig ne foglalkozz, ő tipikusan az a személy, akitől el kéne venni mindenféle jogot. Ez van, sajnos.
2017. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De észtevettem de többen nem kezdeti fideszesek mint Pl Jeszenszky.
2017. okt. 23. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem teper mostanában a kormányban fontos pozícióért, hanem inkább már lassan nyugdíjba menne, vagy Brüssszelben alkalmazzák, azt nyilván nem tudják rávenni, hogy bármihez a nevét adja... Lásd Lázár János se akkora bajnok már sorosozásba. Ő is gyakran elvicceli, eltereli erről a szót már egy-egy sajtótájékoztatón az igazán masszív propaganda témákról.


Navracsics akkor lenne különb, ha kiállna, és kiteregetné a szennyest. Feltárná pár olyan ügyet is, amiben saját maga is hibás volt akár. Ennyi erővel Simicska is lehetne ma a legkülönb Fideszes, hiszen ő is kimondta amit ki kellett mondani :D Konkrétumokkal mégsem szolgált, azóta sem...

2017. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem jófiú lett de nézd Brüsszelben egy sima eu-s képviselő is havi 20 000€ fizetést kap itthon kapna max fél millio forintot azért 12 millió és 500 ezer közt érzékelhető a külömbség. Te a helyében mellik oldalhoz ragaszgkodnál ilyen esetben?
2017. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!