Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Mit szóltok hozzá, hogy már Belgrádba is szívesebben költöznek a délvidéki magyarok, mint Budapestre?

Figyelt kérdés
Hogy süllyedhettünk idáig?
2017. okt. 26. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Elég sok kettős állampolgár tanul itt a magyar állam pénzén, és a társaiktól hallják/látják, hogy süllyed az életszínvonal. De ezt hallják a Szabadkára utazóktól is. Nem olyan hiszékenyek, mint a romániaiak.
2017. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert:

1. Nekik közelebb van

2. Belgrád jóval olcsóbb mint BP, főleg a lakhatás

3. Ugyanannyi lehetőség van mint BP-n

2017. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten baromira elszálltak az ingatlanárak.Még azoknak sem egyszerű, akiknek jobban fizető állása van.

Egy határon túli meg általában nem gazdag.

2017. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
BP-re én sem költöznék bmeg, aludni nem lehet mert mindig zaj van, vagy buliznak stb
2017. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Azért Belgrádot Budapesttel összehasonlítani, hát röhög a vakbelem.


Azért Szerbia eléggé balkáni ország, Magyarország sokkal fejlettebb hozzájuk képest.

2017. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Forrás? :D


Mondjuk nem sok köze van a dologhoz az állításodnak.


Egyébként onnét is sokan mennek inkább nyugatra, mert szerbisztán rosszabbul áll mint Magyarország perpillanat. És ezt is délvidéki magyarok mondják. ;)


Amúgy meg én sem mennék Pestre, pedig belföldi magyar vagyok. :P

2017. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hol hallottad ezt? Dèlvidèki magyarkènt elsőkèzből tudom,hogy ez nem ìgy van. A kettő közül inkàbb BP, Ùjvidèk ès Szeged közül az utóbbit tapasztalatom. Persze kivètel mindig akad, de ha vàlasztani kell ezek közül akkor àltalàban ìgy van. De legtöbben inkàbb nyugat.
2019. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!