Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újraindul az Országimázs...

Újraindul az Országimázs központ, Rákay Philip vezetésével. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=40Hod9NE6DU

http://www.youtube.com/watch?v=nodFEgtQbII

http://www.youtube.com/watch?v=-Yr44k9fmvM

http://www.youtube.com/watch?v=UA-tOYid-bE


Javaslok hozzá egy országos mottót is:

"Mi jól érezzük magunkat, a néző meg le van sz@rva."


(klasszikusokat csak szó szerint)


2010. máj. 30. 13:24
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

74-es, elnézést kérek tőled, összekevertelek 70-essel, ő beszélt előbb félre. Igaz, te sem válaszoltál a kérdésre.


Na, megfelel a videókon látható stílus fő országimázs felelősnek, vagy sem?

2010. máj. 30. 15:37
 32/57 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam a kérdésedre, mondom nézd meg még egyszer.
2010. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Na igen, te érdemled meg.
2010. máj. 30. 15:43
 34/57 anonim ***** válasza:
Úgy bizony, ahogyan te az elmúlt 8 évet, velem ellentétben.
2010. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk..., miért nem Rákay Álmos, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba, Töhötöm???
2010. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
Én az elmúlt 8 év során nem éltem rosszabbul, pedig csak sima dolgozó értelmiségi vagyok... Ha megérdemeltem, köszönöm.
2010. máj. 30. 15:47
 37/57 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked erre valaki választ ad...fogalmam sincs, talán tőle kellene megkérdezned.
2010. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok és nem is voltam SOHA szoci. A rendszerváltáskor a KDNP-re szavaztam. Rákellett jönnöm,hogy nem keresztény elveket képviselnek,az utóbbi években a Fidesz csatlósai csupán. A több pártról pedig csak az a véleményem,hogy egyik sem képviseli az emberek érdekeit.

A Fideszt csak a hatalom és a gazdagok érdekei érdekli,mások nem. Ezt bizonyította már az előző kormányzása alatt és fogja bizonyítani a jövőben is.

Az Orszgágimázs-központ akkor is és ma is csak a pénzkidobásra jó,arra szolgál,hogy Orbán minden lépését videóra vegye, a Nagyvezért dicsőítse. Teljesen mindegy,hogy ki a vezetője,mert bárki tud talpnayló lenni.

Nem védem a szocikat,sok hibát követtek el a 8 év alatt. De azt,hogy CSAK ők tették tönkre az országot,vagy,hogy romokban hever az ország csupán a FIDESZ állítja immár 8 éve. Amikor a Fidesz-,kénytelen volt átadni a hatalmat, nagyobb hiányt adott át,mint amit bevallott.(manipulálta az autópálya építés elszámolását) Majdnem annyit,amennyi most a hiány. Pedig akkor nem volt gazdasági válság.

Mindenki szidja az előző kormányt,de soha senkitől nem olvastam konkrétan,hogy mit ért azalatt,hogy szétlopták az országot?

A BKV-sok nem a kormány,hanem korrupt magán emberek. Éppolyan korruptak,mint pl. Princz Gábor volt, vagy Kulcsár,vagy amilyen a Fidesz-közeli Ezüsthajó-KFT volt,és még lehetne sorolni nem szocisokat. Számomra az is korrupció (mégha a törvényesség látszatába bújtatták is hogy OV a bagóért megvett tokaji szőlőhöz a feleségének 40 millió vissza nem térítendő állami támogatást adott.

Ne dícsérjük a szocikat,mert nincs is miért,de ne istenítsünk egy hataloméhes,hangzatos szavakat mondogató vezért sem.

2010. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,hogy én is,és a családom is a kétkeze munkájából él,de nagyon szerényen.
2010. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

"De azt,hogy CSAK ők tették tönkre az országot,vagy,hogy romokban hever az ország csupán a FIDESZ állítja immár 8 éve."


Ki volt kormányon? Orbán már akkor megmondta előre mi lesz mikor kormányra került az MSZP. Igaza lett? Igen.


A szőlőről: ÖRÖKSÉG! Orbán Viktorék ÖRÖKÖLTÉK! Épp olyan szoci hülyeség ennek az ellenkezője,mint a bánya, amely az édesapja vállalkozása (azt állítják Orbán Viktor lopta magának), valamint hogy Orbánról elneveztek egy hegyet.


Orbán amikor kormányon volt, soha nem a gazdagok érdekeit nézte, hanem mindenkiét, ez is szoci szöveg volt. Én sem vagyok gazdag, soha nem is voltam, nem is hinném, hogy valaha is az leszek, mégis biztonságban vagyunk/voltunk a Fidesz alatt. Nem kellett félni a gyerekvállalástól, nem adták el még a szelet is, a kórházakat. Nézd meg hol tart az eü, a mezőgazdaság(ami Magyarország fő megélhetési pontja).


Szóval ami itt történt, azért csakis és kizárólag kivétel nélkül az MSZP felelős (illetve persze az SZDSZ).


A BKV-ról meg annyit, hogy ez amit most a TV-ben látsz még csak a kezdet, ha nem látnád sorban szépen bukik be mindenki...

2010. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!