Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezdődik a Gyurcsány-fél...

Mikor kezdődik a Gyurcsány-féle aláírásgyűjtés a határon túli magyarok szavazati jogának megvonásáért?

Figyelt kérdés
Tegnap valami aláírásgyűjtést ígért. Az ellen, hogy olyanok is szavazhassanak, akik nem éltek itt soha, nem adóztak ide soha, és nem viselik a szavazatuk következményét.
2017. nov. 2. 12:49
1 2
 11/14 MolotovPunk ***** válasza:
28%

Én nagyon nem szeretem Gyurcsányt sem a DK-t,de talán részben igaza van most.A Fidesz így akar ismételten 2/3 szerezni magának.


https://www.youtube.com/watch?v=y02DePqnDOU


Ettől függetlenül nem nagyon értek egyet azzal,hogy népszavazást tartsanak erről.

2017. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
#9! Inkább 1000000 Ft külhoni magyarok fociakadémiájára, mint 1 Ft bevándorlók integrálására.
2017. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Gyurcsány azon dolgozik, hogy a Fidesz malmára hajtsa a vizet?

Ennek az egésznek ebben a formában semmi értelme nincs, csak még jobban megosztja a magyarokat, még több gyűlöletet kelt és a külhoni magyarok még annál is inkább elmennek szavazni.. Egy ilyen intézkedés ellenhatást fog kiváltani, nem hiszem hogy ezt nem gondolták át, vagy direkt ez lenne a cél?

Ez a dolog maximum úgy működött volna, ha előre kikötik, hogy szavazni csak lakcímkártyával lehet Magyarországon, és így ezt mindenki megértette volna. Akkor. Viszont most ha csak úgy elvennék értelemszerűen felháborodást váltana ki.

Egyébként meg ha racionálisan gondolkodunk, ha előre tartózkodási helyhez kötötték volna a szavazást akkor is csak ideiglenesen működött volna mert előbb utóbb valamelyik párt elég potenciált látott volna abban a pár ezer szavazatban és kampányolni kezdene azzal, hogy a külhoni magyarok és az anyaországiak között különbséget teszünk és ugyanez lett volna az eredménye.

Nem csak a Fidesz támogatja a külhoniakat és ezt ők is tudják, illetve erősíteni kellene ezt.

Figyelembe véve a jelenlegi helyzetet mindenkinek az lenne a legjobb ha más pártok is kampányolnának a külhoniaknak és akkor annak a kevésnek a szavazata is megoszlana.

Én személy szerint NEM fogok szavazni, és nem is vagyok Fideszes.

Egy Erdélyi Magyar.

2017. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem belőle, mint a bohócpártból sem. :)
2017. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!